STS
fot. BLAST

Poznaliśmy wszystkich uczestników BLAST Pro Series Istanbul 2018

Druga edycja BLAST Pro Series przed nami. Tym razem sygnowane przez RFRSH zawody odbędą się w Stambule, ponownie jednak przyciągną najlepsze obecnie drużyny świata. I ponownie też wśród uczestników imprezy zabrakło Virtus.pro. Już od jakiegoś czasu pewnym było, że w największym mieście Turcji pojawi się reprezentujące gospodarzy Space Soldiers. Teraz do Cana „XANTARESA” Dörtkardeşa i jego kolegów […]

Druga edycja BLAST Pro Series przed nami. Tym razem sygnowane przez RFRSH zawody odbędą się w Stambule, ponownie jednak przyciągną najlepsze obecnie drużyny świata. I ponownie też wśród uczestników imprezy zabrakło Virtus.pro.

Już od jakiegoś czasu pewnym było, że w największym mieście Turcji pojawi się reprezentujące gospodarzy Space Soldiers. Teraz do Cana „XANTARESA” Dörtkardeşa i jego kolegów dołączyło kolejne pięć drużyn. Nie pominięto oczywiście Cloud9, czyli triumfatorów pierwszego w tym roku Majora, oraz zajmującego pierwsze miejsce w rankingu HLTV FaZe Clanu. Szansę na obronę wywalczonego pod koniec ubiegłego roku tytułu otrzyma również SK Gaming.

Warto zaznaczyć, że BLAST Pro Series będzie pierwszym tak dużym turniejem CS:GO, który odbędzie się nad Bosforem. Dotychczas Counter-Strike konsekwentnie omijał ten rejon świata, skupiając się bardziej na Ameryce Północnej oraz Europie Środkowej i Zachodniej.

Pełna lista uczestników prezentuje się następująco:

Astralis Cloud9 FaZe Clan
Ninjas in Pyjamas SK Gaming Space Soldiers

BLAST Pro Series Istanbul 2018 odbędzie się 22 i 23 czerwca w Stambule, gdzie zlokalizowana jest mogąca pomieścić do 13 tysięcy widzów Ulker Sports Arena. Łączna pula nagród wyniesie 250 tysięcy dolarów, z czego zwycięzcy zgarną połowę tej sumy.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rozlosowano grupy kobiecego turnieju Copenhagen Games 2018

Już jutro czołowe zawodniczki kobiecej sceny CS:GO będą miały idealną okazję, by powalczyć o kolejne trofea. W czwartek bowiem startuje żeński turniej...