Od dłuższego czasu o wyniki PRIDE dba dwóch szkoleniowców – Maciej "MHL" Engel oraz Kuba "KubiK" Kubiak. Wyżej wspomniana dwójka nie jest jednak osamotniona w swoich staraniach, bowiem, jak ujawniono, już jakiś czas temu zatrudnienie w zespole znalazła także dwójka analityków.

Vincent "VinS" Jozefiak oraz Aleksander "MrCDGamer" Krawczyk, bo o nich tu mowa, trafili do PRIDE już w grudniu minionego roku wraz z pozostałymi kandydatami na członków sztabu. Ostatecznie pozostali tylko oni i obecnie zajmują się m.in. przygotowywaniem analiz, z których użytek robią później zawodnicy. Obaj pracownicy wystąpili pod banderą organizacji podczas niedawnego PACTit Challenge STAFF, gdzie wraz z Piotrem "neqsem" Lipskim udało im się sięgnąć po końcowy triumf.

To kolejne tego typu ogłoszenie, które w ostatnim czasie miało miejsce na polskiej scenie. Jeszcze pod koniec marca trzech analityków zdecydowało się zatrudnić Izako Boars, zaś ekipę x-kom teamu od momentu rebrandingu wspiera m.in. trener mentalny.