STS
fot. Maciej Kołek / maciejkolek.com

SZPERO: Postaramy się pokazać, że można zrobić w Polsce kolejną naprawdę dobrą ekipę

Jeszcze kilka dni temu los adwokacika wisiał na włosku. Polski mix, który w krótkim czasie osiągnął ogromną popularność, musiał borykać się bowiem z problemami natury formalnej. A wszystko z powodu umów, które nadal wiążą Grzegorza „SZPERO” Dziamałka i Kacpra „Kap3ra” Słomę z Teamem Kinguin, To właśnie przez to cały zespół miał dość ograniczone możliwości rozwoju.

Wydawało się nawet, że drużyna rozpadnie się, gdyż SZPERO oraz Kap3r zostali przez Kinguin wycofani ze składu. Dziś wiemy jednak, że adwokacik przetrwa, ale już pod zmienioną nazwą. Pomocną dłoń do zawodników wyciągnęło bowiem tomorrow.gg, które przejęło ekipę, wypożyczając jednocześnie Słomę oraz Dziamałka. Ten drugi nie krył zresztą radości z obrotu spraw, o czym poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych:

WSTAJĘ Z ŁAWKI!Było blisko rozpadu Adwokacika, ale…. pojawiło się tomorrow.gg które nas uratowało! Dzięki temu możemy…

Opublikowany przez Grzegorz 'szpero' Dziamałek 29 maja 2018

Debiut nowego składu tomorrow.gg nastąpi już dziś o godzinie 22:00. To właśnie wtedy SZPERO i spółka zmierzą się z PACT w kolejnym dwumeczu w ramach 3. sezonu Polskiej Ligi Esportowej. Ewentualna wygrana może w znacznym stopniu przybliżyć ich do awansu na lanowe finały, które już pod koniec czerwca.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

znajder na testach w Singularity, HugoXD przesunięty na rezerwę

Mimo, że obecny skład Singularity Esports powstał zaledwie cztery miesiące miesięcy temu to już teraz doszło w nim do kilku roszad personalnych. Ostat...