STS
x-kom team Goofy
fot. Maciej Kołek/x-kom team

Drugi dzień ZOTAC Cup Masters Europe, Kinguin i x-kom nadal walczą o awans

Pierwszego dnia europejskich finałów ZOTAC Cup Master Europe 2018 żadna z polskich drużyn nie była w stanie zapewnić sobie awansu do fazy play-off. Dziś mają na to kolejną szansę, chociaż nie da się nie zauważyć, że zdecydowanie trudniejsze zadanie stoi przed x-kom teamem.

Podopieczni Adriana „IMD” Piepera wczoraj otrzymali bolesną lekcję Counter-Strike’a od Gambit Esports, które na Inferno pokonało ich aż 6:16. I chociaż porażka ta nie wyeliminowała jezcze Polaków, to na pewno znacząco utrudniła im drogę do fazy pucharowej. Aby pojawić się w półfinale x-kom musi wygrać dziś aż dwa mecze BO3 – w pierwszym podejmie Windigo Gaming, które ograł niedawno podczas Good Game League 2018. Jeśli ekipie uda się to i dziś to w decydującym spotkaniu grupy B ponownie stanie naprzeciwko Gambit.

Tylko jednej wygranej potrzebuje natomiast Team Kingiuin, który miejsce w play-offach mógł wywalczyć już wczoraj, ale nie dał sobie rady z Valiance. Wobec tego Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka muszą teraz poczekać na swojego kolejnego rywala, gdyż tym będzie zwycięzca dzisiejszego pojedynku pomiędzy Winstrike Team a Não Tem Como. Obie formacje wydają się być w zasięgu Kinguinów, tym bardziej, że ci wczoraj poradzili już sobie z jedną z nich.

Sobotni harmonogram prezentuje się następująco:

23 czerwca
10:00 Windigo Gaming vs x-kom team BO3
13:00 Winstrike Team vs Não Tem Como BO3
16:00 Gambit Esports vs Windigo/x-kom BO3
19:00 Team Kinguin vs Winstrike/NTC BO3

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można za pośrednictwem oficjalnego kanału NVIDIA GeForce na Twitchu. Po więcej informacji na temat europejskich finałów ZOTAC Cup Masters 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Team Kinguin mouz

ZOTAC Cup: Team Kinguin vs Valiance & Co – statystyki graczy

Team Kinguin jeszcze nie w półfinale. Pierwszego dnia europejskich finałów ZOTAC Cup Masters 2018 nie dała rady zapewnić sobie awansu do play-offów, g...