STS
fot. Izako Boars

Izako Boars zagra z Wind nad Rain, stawką miejsce w play-offach X-BET.co Invitational

Meczem z Wind nad Rain Izako Boars zaczynało fazę grupową i meczem tym też ją zakończy. To właśnie brytyjska formacja będzie bowiem rywalem Polaków w decydującym spotkaniu grupy B, którego stawką będzie awans do play-offów trzeciej edycji X-BET.co Invitational. Wind and Rain vs Izako Boars 14:00 (BO1) Przewidywany skład Przewidywany skład Sam „Astroo” Gresham Mateusz „matty” […]

Meczem z Wind nad Rain Izako Boars zaczynało fazę grupową i meczem tym też ją zakończy. To właśnie brytyjska formacja będzie bowiem rywalem Polaków w decydującym spotkaniu grupy B, którego stawką będzie awans do play-offów trzeciej edycji X-BET.co Invitational.

Wind and Rain vs Izako Boars
14:00 (BO1)

Przewidywany skład

Przewidywany skład

Sam „Astroo” Gresham Mateusz „matty” Kołodziejczyk
Travis „L1NK” Mendoza Dawid „xype” Lach
Aaron „frei” Frei Piotr „nawrot” Nawrocki
Dom „dOMM” Sulcas Karol „tecek” Kapczyński
Jake „Boaster” Howlett Michał „RETO” Silski

Jak dotychczas przygoda Mateusza „matty’ego” Kołodziejczyka i jego kolegów na online’owych zawodach to prawdziwa sinusoida. Gracze znad Wisły zaczęli zmagania od druzgocącej porażki 4:16 właśnie z Wind and Rain, by dzień później samemu rozgromić PLINK-TECH 16:5. To właśnie dzięki tej wygranej podopieczni organizacja Piotra „izaka” Skowyrskiego nadal są w grze i mają jeszcze szansę na grę w fazie pucharowej. Jeśli zaś chodzi o WaR, w międzyczasie Wyspiarze okazali się słabsi od Nexus Gaming, przez co marzenia o awansie muszą odłożyć dopiero na dziś. I chociaż, jak zostało już wspomniane, w poprzednim meczu to właśnie ekipa z Wielkiej Brytanii była górą, to należy pamiętać, że tym razem oba zespoły zmierzą się ze sobą w formacie BO3, co może mieć niebagatelne znaczenie w kontekście końcowego wyniku.

Polskojęzyczna transmisja z meczu pomiędzy Wind and Rain a Izako Boars dostępna będzie na prywatnym kanale Krzyśka „KXN” Szymczaka, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Misfits

Udany powrót Kikisa, Misfits umacnia się na prowadzeniu

Wczorajszy dzień miał szansę przynieść wiele ciekawych rozstrzygnięć w rozgrywkach EU LCS. Oprócz powrotu Kikisa po roku nieobecności w tej lidze, cie...