STS
fot. StarLadder

AE i bottle wspomogą TyLoo podczas eliminacji do WESG 2018

Wiemy już w jakim składzie TyLoo wystąpi podczas zbliżających się chińskich finałów WESG 2018. Czołowa azjatycka formacja po raz kolejny będzie zmuszona skorzystać z usług Yue „AE” Yu i Leia „bottle’a” Mao, którzy w przeszłości wspierali ją już przy różnych okazjach. Przepisy World Electronic Sports Games są bezlitosne, dlatego też TyLoo na czas imprezy musiało wyłączyć ze […]

Wiemy już w jakim składzie TyLoo wystąpi podczas zbliżających się chińskich finałów WESG 2018. Czołowa azjatycka formacja po raz kolejny będzie zmuszona skorzystać z usług Yue „AE” Yu i Leia „bottle’a” Mao, którzy w przeszłości wspierali ją już przy różnych okazjach.

Przepisy World Electronic Sports Games są bezlitosne, dlatego też TyLoo na czas imprezy musiało wyłączyć ze składu swoich dwóch indonezyjskich członków – Hansela „BnTeTa” Ferdinanda oraz Kevina „xccurate’a” Susanto. Mimo to gracze ci i tak powalczą o awans na WESG, ale dokonają tego pod banderą rodzimego Recca Esports. Żeby było ciekawiej, Ferdinand i Susanto do TyLoo trafili właśnie z Recca.

A co z chińskim trzonem ekipy? Ten zdecydował się kolejny raz poprosić o pomoc AE i bottle’a. Obaj Chińczycy jeszcze do niedawna związani byli z Eclipse, ale od kilku tygodni pozostają na bezrobociu. Nie oznacza to jednak, że siedzą bezczynnie – w maju Mao wspomógł zespół podczas eliminacji do StarSeries i-League Season 5 i CS:GO Asia Championships 2018, z kolei Yu wystąpił na obu tych imprezach. I jeden, i drugi zajmował w tamtym okresie miejsce niedysponowanego Ke „captainaMo” Liu.

W tej sytuacji skład TyLoo podczas chińskich finałów WESG 2018 będzie prezentować się następująco:

  • Ke „Mo” Liu
  • HaoWen „somebody” Xu
  • Hui „DD” Wu
  • Yue „AE” Yu
  • Lei „bottle” Mao
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Unknown

Unknown wraca do gry na polskiej scenie! Toplaner dołącza do E-Blue Digital Paradox

Marcin "Unknown" Kubicki po kilkumiesięcznej przygodzie w barwach RIFT Esports postanowił wrócić na rodzimą scenę LoL-a. Polskiego toplanera zobaczymy...