fot. ESL/Bart Oerbekke

morelz: Zaczynamy nowy rozdział

Dziś potwierdziły się ostatnie plotki – Piotr „morelz” Taterka został na stałe włączony do składu Virtus.pro. 24-latek od końca czerwca do początku sierpnia pełnił już w zespole rolę zmiennika, ale teraz powraca na stałe jako następca Pawła „byaliego” Bielińskiego.

Z uwagi na wcześniejsze występy morelza pod banderą VP wielu fanów powątpiewało w sens takiego ruchu lub też nawet wyrażało głośne niezadowolenie. Sam zawodnik jest jednak pewny, że wraz ze swoimi kolegami będą w stanie powrócić na szczyt. W opublikowanej za pośrednictwem mediów społecznościowych wiadomości morelz zaznacza, że potrafi grać lepiej niż to, co prezentował w okresie swojej tymczasowej gry, a także przyznał, że dla całego zespołu rozpoczyna się zupełnie nowy rozdział.

Trochę nie wiem jak zacząć, tyle emocji i uczuć co teraz we mnie siedzi nie jestem w stanie opisać, marzenia się…

Posted by Piotr morelz Taterka on Thursday, September 13, 2018

Lanowy debiut morelza jako pełnoprawnego członka Virtus.pro nastąpi jeszcze we wrześniu. Pod koniec miesiąca polska formacja uda się bowiem do Stambułu, by tam wziąć udział w pierwszym w tym roku turnieju z serii BLAST Pro Series.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FACEIT Major: Ninjas in Pyjamas vs Team Liquid – statystyki graczy

Za nami kolejny mecz FACEIT Major 2018. Tym razem Ninjas in Pyjamas stanęło w szranki z Teamem Liquid, z którym przegrało 10:16. Zawodnicy NiP-u zagra...