fot. Maciej Kołek/x-kom team

Ważą się losy Polaków w X-bet.co Invitational 4. Dziś decydujące starcia Izako Boars oraz attackiereN

Początek tygodnia wcale nie oznacza braku pojedynków z udziałem polskich drużyn. Dziś bowiem do walki w ramach x-bet.co Invitational 4 przystąpią Izako Boars oraz atatckiereN. Stawką jest awans do fazy play-off, zatem obie drużyny muszą wznieść się na wyżyny swoich umiejętności.

Team Endpoint vs Izako Boars
14:00 (BO3)

transmisja

Dziki Izaka stoją w obecnej edycji turnieju x-bet.co Invitational 4 na rozdrożu. Bliskie zwycięstwo z PACT oraz bolesna porażka z fińskim SuperJymy nie dają jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, jak poradzi sobie dziś polski skład. Podobnie Endpoint, które może pochwalić się takim samym stanem rzeczy. Warto również zauważyć, że będzie to czwarte starcie obu ekip. Poprzednio lepsi okazali się rywale Polaków, wygrywając dwa z trzech spotkań w ramach Thunderpick Invitational #3. Czy tym razem IB zdoła poprawić ten rezultat?Szykuje się bardzo wyrównane spotkanie w decydującym meczu grupy C, o czym świadczą nawet wyniki typowania na HLTV.

attackiereN vs HAVU Gaming
17:00 (BO3)

transmisja

Podobnie niejasną sytuację ma attackiereN, które dziś zawalczy z fińskim HAVU w decydującym meczu grupy A. Polacy rzutem na taśmę zdołali wcześniej pokonać czesko-słowackie Majestic Lions, by następnie ulec 14:16 międzynarodowej mieszance Epsilon. Punktowo więc Atakujący prezentują się lepiej od Dzików, ale wcale nie oznacza to, że potyczka z HAVU zapowiada się na łatwą. Co prawda Finowie dość boleśnie odczuli mecz z Epsilon, ale później bez problemu rozbili Majestic Lions. Według HLTV zdecydowanym faworytem jest drużyna z północy, czy tym razem typowanie to okaże się słuszne? Dowiemy się po godzinie 17:00.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Która mapa powinna wrócić do Counter-Strike'a? Odpowiadają zawodowi gracze

Valve dawno temu założyło sobie, że pula map używanych na najważniejszych lanach ograniczona zostanie do siedmiu aren. Dlatego też średnio raz na rok...