fot. ESL

LDLC zgarnia ostatnie zaproszenie na DreamHack Open Winter 2018

Po dłuższym oczekiwaniu włodarze DreamHacka ogłosili wreszcie ostatnią drużynę, która otrzymała bezpośrednie zaproszenie na DH Open Winter 2018. Okazała się nią Team LDLC.com, który razem z G2 Esports będzie bronić w Jönköping honoru francuskiego Counter-Strike’a.

Nie da się ukryć, że LDLC to jeden z największych wygranych zakończonego niedawno Intel Extreme Masters Chicago 2018. Co prawda François „AmaNEk” Delauney i spółka na amerykańskiej ziemi nie sięgnęli po końcowy triumf, ale za to zaprezentowali się z naprawdę dobrej strony. Dość powiedzieć, że złożona m.in. z trzech Francuzów drużyna w pokonanym polu pozostawiła North i NRG Esports i niewiele brakowało, a ograłaby nawet Team Liquid, czyli trzeci zespół rankingu HLTV. A przecież nieco wcześniej ekipa znad Sekwany mogła również świętować mistrzostwo ESL Pro European Championship 2018 oraz zimowej edycji ESL Championnat National 2018.

W tej sytuacji pełna lista uczestników prezentuje się następująco:

Bravado Gaming compLexity Gaming ENCE eSports G2 Esports
Heroic Team LDLC.com OpTic Gaming x6tence Galaxy

DreamHack Open Winter 2018 odbędzie się między 30 listopada a 2 grudnia w Jönköping. Wszyscy uczestnicy powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 100 tysięcy dolarów, z czego 50 tysięcy zgarną zwycięzcy wielkiego finału.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
x-kom stomp

x-kom i Invizy zainaugurują siódmy tydzień Polskiej Ligi Esportowej

Rezygnacja Teamu Kinguin mocno zachwiała Polską Ligą Esportową, ale mimo wszystko "show must go on" – już dziś wieczorem zainaugurowany zostanie bowie...