STS
Loken
fot. ESL/Jakub Patrowicz

Clid i LokeN poza JD Gaming

Transferowa karuzela nie zwalnia tempa. Tym razem roszady w składzie czekają najprawdopodobniej walczące w LPL JD Gaming. To za sprawą wygaśnięcia kontraktów drużyny z dwoma koreańskimi zawodnikami – Kimem „Clidem” Tae-minem oraz Lee „LokeNem” Dong-wookiem. O tym poinformowała dziennikarka serwisu chhopsky.tv zaznaczając jednocześnie, że organizacja wciąż walczy o przedłużenie kontraktów z zawodnikami. JDG:LokeN and Clid's contracts expired […]

Transferowa karuzela nie zwalnia tempa. Tym razem roszady w składzie czekają najprawdopodobniej walczące w LPL JD Gaming. To za sprawą wygaśnięcia kontraktów drużyny z dwoma koreańskimi zawodnikami – Kimem „Clidem” Tae-minem oraz Lee „LokeNem” Dong-wookiem. O tym poinformowała dziennikarka serwisu chhopsky.tv zaznaczając jednocześnie, że organizacja wciąż walczy o przedłużenie kontraktów z zawodnikami.

Do zakontraktowania Clida rzekomo przymierza się SK telecom T1, czyli najbardziej utytułowana formacja LCK. Jest to tym bardziej prawdopodobne, biorąc pod uwagę wakat na pozycji junglera w zespole trzykrotnych Mistrzów Świata. I choć w kuluarach mówi się też o powrocie Hana „Peanuta” Wang-ho do SKT T1, to niewykluczone, że raz jeszcze drużyna Lee „Fakera” Sang-hyeoka będzie liczyła więcej niż pięciu graczy.

LokeN i Clid trafili pod skrzydła JD Gaming w maju 2017 roku, kiedy to organizacja przejęła skład i miejsce w LPL należące do QG Reapers. Z czasem JDG szło coraz lepiej, co może obrazować chociażby fakt, że koreańsko-chińska piątka walczyła w Regional Qualifier o miejsce na Worlds. Mimo porażki z Edward Gaming w pierwszej rundzie turnieju JD Gaming sezon 2018 zakończyło sukcesem, zwyciężając w niedawno zakończonym NEST 2018.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Deficio

Deficio głównym menedżerem Origen i dyrektorem ds. esportu w RFRSH

Kilka tygodni temu informowaliśmy o potencjalnym dołączeniu Martina "Deficio" Lynge do Astralis. I choć rzutem na taśmę miejsce marki znanej ze sceny...