Virtus.pro snatchie
fot. BLAST Pro Series/Maciej Kołek

Play-offy nie dla Virtus.pro! NRG eliminuje Polaków z SuperNova Malta

NRG Esports wyeliminowało Virtus.pro z SuperNova Malta 2018. Ekipa Filipa „NEO” Kubskiego uległa przeciwnikom zarówno na Inferno jak i na Cache’u, dzięki czemu pozwoliła rywalom na awans do play-offów imprezy.

NRG Esports
2 : 0 Virtus.pro

(SuperNova Malta – mecz decydujący grupy A)
16 9 Inferno 6 11
7 5
16 10 Cache 5 7
6 2
 Nuke 

Pierwsze trzy oczka podczas pojedynku na Inferno wpadły na konto zawodników Virtus.pro. Po chwili NRG rozpoczęło kontratak, w wyniku którego doprowadziło do remisu 4:4. Przez chwilę obie ekipy szły łeb w łeb, po czym reprezentanci amerykańskiej organizacji doliczyli na swoje konto cztery oczka, dzięki czemu prowadzili przed zamianą stron 9:6. W drugiej części spotkania to Tsvetelin „CeRq” Dimitrov i jego koledzy poradzili sobie lepiej w pistoletówce, a następnie po zażartej bitwie zaprzepaścili szanse Polaków na dogrywkę i wygrali na pierwszej mapie 16:11.

Podczas walki na Cache’u NRG Esports wygrało pierwszą rundę pistoletową, a później zgarnęło jeszcze dwa następne oczka. Ethan „nahtE” Arnold i spółka po jednej porażce podwoili swój wynik. Drużyna Michała „snatchiego” Rudzkiego nie zamierzała dać jednak za wygraną i już chwilę później odrobiła cztery punkty straty. Koniec końców w pierwszej połówce lepsza okazała się formacja zza oceanu, która wyszła na prowadzenie 10:5. Po zamianie stron sytuacja Virtusów jeszcze bardziej się skomplikowała, gdy NRG zdołało na swoje konto doliczyć trzy rundy. Wprawdzie nadwiślańscy zawodnicy zgarnęli jeszcze dwa punkty, lecz koniec końców to Jacob „FugLy” Medina i jego koledzy zwyciężyli na drugiej mapie wynikiem 16:7.

Ulegając NRG Esports, Virtusi bezpowrotnie utracili szanse na awans do play-offów SuperNova CS:GO Malta 2018, które rozpoczną się już jutro o 16:30. Anglojęzyczna transmisja z maltańskiego wydarzenia dostępna jest na oficjalnym kanale Quickfire na Twitchu. Po więcej szczegółowych informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Abbedagge

Abbedagge oficjalnie zaprezentowany jako midlaner Schalke 04

Schalke 04 ujawnia kolejne karty, jeśli chodzi o skład formacji na LEC 2019. Po Jonasie "Memento" Elmarghichim przyszła pora na midlanera formacji. Zg...

>