STS
Irean
fot. Riot Games

Irean dołącza do CLG jako trener strategiczny

Zmianom w Counter Logic Gaming jeszcze nie ma końca. Po wymianie midlanera i głównego szkoleniowca amerykańska organizacja umocniła swój sztab szkoleniowy pozyskując nowego trenera strategicznego. Jego rolę będzie pełnił były selekcjoner Bahçeşehir SuperMassive, Heo „Irean” Yeong-cheol. „I think with Coach Irean, we have something we can build long term – we can build a legacy.” Please […]

Zmianom w Counter Logic Gaming jeszcze nie ma końca. Po wymianie midlanera i głównego szkoleniowca amerykańska organizacja umocniła swój sztab szkoleniowy pozyskując nowego trenera strategicznego. Jego rolę będzie pełnił były selekcjoner Bahçeşehir SuperMassive, Heo „Irean” Yeong-cheol.

O dołączeniu nowego trenera wypowiedział się główny szkoleniowiec CLG, Weldon Green:

Weldon Green
fot. twitter.com

Irean zapracował na swoją obecną pozycję (…) Chciałem kogoś ciężko pracującego i wierzącego, że my jako trenerzy musimy poświęcać więcej czasu niż gracze. Irean jest w zgodzie ze mną w tworzeniu wszystkiego, co jest potrzebne, aby nasi gracze odnieśli zwycięstwo.

Weldon Green, trener główny Counter Logic Gaming

Podczas swojej rocznej przygody w Turcji Irean i jego podopieczni dwukrotnie zdobyli mistrzostwo TCL, dzięki czemu to właśnie oni reprezentowali turecką scenę na tegorocznych Mid-Season Invitational i Worlds. Tam mimo udanej fazy grupowej play-in ostatecznie nie udało im się awansować do kolejnego etapu, ulegając odpowiednio EVOS Esports oraz G-REX.

I choć sztab szkoleniowy wydaje się być gotowy, to tego samego nie można powiedzieć o składzie. Wczoraj Counter Logic Gaming opuścił Kim „Reignover” Yeu-jin, a to oznacza wakat na pozycji dżunglera.


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

GaRpY i HELL żegnają się ze sceną Quake Champions

Jeszcze przed końcem roku Myztro Gaming pożegnało się z dwoma reprezentantami sekcji Quake Champions. Szeregi amerykańskiej organizacji opuszczają bow...