fot. ESL

Dziś mecze Izako Boars, PACT i x-komu w online’owych rozgrywkach

Obecnie spora część kibiców skupiona jest na finałach oraz barażach ESL Pro League, ale nie samymi lanami człowiek żyje. Wszak nadal toczą się zmagania w ramach online’owych rozgrywek, dzięki czemu dziś w akcji zobaczymy aż trzy polskie drużyny.

Dzień rozpocznie x-kom team, który o godzinie 17:00 rozegra swój pierwszy mecz w WINNERS League Season 1, którego stawką jest łączna pula nagród w wysokości 15 tysięcy dolarów. Rywalem Oskara „oskarisha” Stenborowskiego i spółki będzie wschodnioeuropejski miks LAN DODGERS, w którym znajdziemy m.in. Savelyego „jmqę” Bragina czy też Ivana „spaze’a” Obrezhana. Dwie godziny później w tych samych rozgrywkach wystąpi także Izako Boars, chociaż akurat popularne dziki staną naprzeciwko Jacoba „pytha” Mourujärviego i jego Vexed Gaming.

Coś dla siebie znajdą również fani PACT. Wicemistrzowie ostatniego sezonu ESL Mistrzostw Polski jako ostatni polski zespół wchodzą do gry w Pixel.bet Brawl: Nordic vs. Europe. Jak dotychczas zarówno x-kom, jak i Izako Boars mogły pochwalić się inauguracyjnymi wygranymi, toteż ekipa Kacpra „darko” Ściery spróbuje teraz podążyć tą samą co rodacy drogą. Przeszkodzą na drodze ku temu będzie Chaos Esports Club, z którym Polacy mierzyli się po raz ostatni pół roku temu w ESEA MDL – wówczas po dogrywce zatriumfowała piątka znad Wisły.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

6 grudnia
17:00 LAN DODGERS vs x-kom team BO3 transmisja
19:00 Vexed Gaming vs Izako Boars BO3
20:00 Chaos Esports Club vs PACT BO3  transmisja
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kto zagra na finałach PLE? Startuje faza pucharowa w CS:GO

Pewne występu na finałach 4. sezonu Polskiej Ligi Esportowej mogą być na ten moment trzy drużyny, które najlepiej spisały się w fazie zasadniczej, czy...