Snax Virtus.pro mousesports
fot. StarLadder

Snax: Powrót do mojego kochanego domu, jakim jest Virtus.pro

Znamy już nowy skład, który będzie reprezentował Virtus.pro w 2019 roku. Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, w ekipie nie znalazło się miejsce dla weteranów, powróciły za to dwie dobrze znane fanom VP osobistości – Paweł „byali” Bieliński oraz Janusz „Snax” Pogorzelski.

Ten drugi ostatnie tygodnie spędził poza grą, przesiadując na ławce rezerwowych mousesports. Przenosiny 25-latka do ekipy popularnych Myszy okazały się kompletnym rozczarowaniem i bardzo szybko okazało się, że Polak kariery w niemieckiej organizacji nie zrobi. Dlatego też zdecydował się on ponownie przywdziać charakterystyczny trykot Virtus.pro, które, jak przyznał za pośrednictwem mediów społecznościowych, jest jego kochanym domem. Pogorzelski nie krył zadowolenia z obrotu spraw i wyraził nadzieję, że on i jego nowi koledzy sprostają czekającemu na nich wyzwaniu.

Powrót do mojego kochanego domu jakim jest Virtus.pro, dziekuje Romanowi oraz VP za zaufanie wobec mojej osoby. Wiem na…

Posted by Janusz „Snax” Pogorzelski on Monday, 24 December 2018

Przypomnijmy, że poza Snaxem oraz byalim nowy skład Virtus.pro tworzyć będą również Michał „snatchie” Rudzki, Michał „MICHU” Müller oraz pozyskany z AGO Esports Mateusz „TOAO” Zawistowski. Więcej na ten temat przeczytać można pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

yam przeprowadza się do Europy, by tam kontynuować swoją karierę

Yaman "yam" Ergenekon ma za sobą wiele lat gry najpierw na australijskiej, a potem również na północnoamerykańskiej scenie. Niemniej teraz, w wieku 30...