fot. DreamHack/Adela Sznajder

Happy oficjalnie odsunięty od składu Vitality

Kilka godzin temu pojawiły się pierwsze plotki sugerujące, że przygoda Vincenta „Happy’ego” Schopenhauera z Teamem Vitality może się zaskakująco szybko skończyć. Nie minęło dużo czasu, a pojawiło się oficjalne potwierdzenie – 27-latek został odsunięty od składu francuskiej formacji.

Pierwsze miesiące Vitality na scenie CS:GO pozostawiły pewien niedosyt. Wszak ekipa miała z miejsca stać się najmocniejszą we Francji i na stałe przebić się do światowej czołówki. Oczekiwania były więc ogromne, ale jak na razie wyniki zachwycające nie są. Co prawda piątka znad Sekwany wygrała DreamHack Open Atlanta 2018 i nadal ma szansę na awans na Intel Extreme Masters Katowice 2019, z drugiej jednak strony nie potrafiła poradzić sobie podczas eliminacji m.in. do WESG 2018 czy też StarSeries i-League Season 7. Wobec tego podjęto decyzję o roszadach, a jej ofiarą padł właśnie Happy.

Nasz skład CS:GO nie klikał tak, jak oczekiwaliśmy. Aby poprawić wyniki postanowiliśmy więc przeprowadzić zmianę w składzie. W jej wyniku od teraz Happy znajdować się będzie na ławce rezerwowych. Nie kwestionujemy jednak jego profesjonalizmu, talentu i etyki pracy – możemy wyczytać w oficjalnym komunikacie. Przypomnijmy, że nieoficjalnie mówi się, iż następcą Schopenhauera może zostać Alex „ALEX” McMeekin z Teamu LDLC.com. Więcej na ten temat przeczytać można pod tym adresem.

W tej sytuacji skład Teamu Vitality prezentuje się następująco:

  • Nathan „NBK-” Schmitt
  • Cédric „RpK” Guipouy
  • Dan „apEX” Madesclaire
  • Mathieu „ZywOo” Herbau
  • Rémy „XTQZZZ” Quoniam – trener
  • Vincent „Happy” Schopenhauer – rezerwowy
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Gracze EURONICS opuszczą organizację wraz z końcem roku

Już za kilka dni EURONICS Gaming rozstanie się ze swoim dotychczasowym składem CS:GO. Wszystko przez to, że umowy, które wiązały zawodników z organiza...