fot. DreamHack/Adela Sznajder

INTZ wymienia dwóch graczy przed katowickim Minorem

Nie minęło kilka minut po ogłoszeniu przejścia João „felpsa” Vasconcellosa z INTZ eSports do MIBR, a już znamy następcę dla brazylijskiego strzelca w jego byłej drużynie. Skład formacji z Ameryki Południowej zasilił Lucas „destiny” Bullo, a wraz z nim do zespołu dołączył Gustavo „yeL” Knittel, który zastąpi odsuniętego na ławkę João „horvy’ego” Horvatha.

Obaj nowi gracze INTZ zostali pozyskani poprzez transfer bezgotówkowy. Po wycofaniu się z esportu Teamu Wild w grudniu 2018 roku destiny pozostawał wolnym graczem na rynku. 21-latek w swojej karierze na brazylijskiej scenie jak dotąd nie odnotował spektakularnych sukcesów. Młody rifler z Kraju Kawy ze swoją ostatnią ekipą wygrał między innymi ESEA Season 29: Open Brasil. Najlepiej może jednak wspominać swoją przygodę w barwach Luminosity Gaming, które reprezentował przez rok. Wtedy miał okazję zmierzyć się z najlepszymi graczami zza oceanu w ramach rozgrywek ESL Pro League.

Jeśli mowa już o Luminosity, to właśnie z tą organizacją przez ponad dwa lata związany był drugi nabytek INTZ – yeL. 26-letni gracz w ubiegłym miesiącu musiał jednak ustąpić miejsca w składzie Ricardo „boltzowi” Prassowi i rozpocząć poszukiwania nowego pracodawcy. Jeszcze w listopadzie Knittel i jego kompanii zameldowali się nawet w finale DreamHack Open Atlanta, w którym ulegli jednak Teamowi Vitality. Teraz z nowymi kolegami trenuje w Polsce, by w nowych barwach zaliczyć udany premierowy występ na amerykańskim Minorze, który rozpocznie się 22 stycznia.

W tej sytuacji skład INTZ eSports prezentuje się następująco:

  • Vito „kNgV-” Giuseppe
  • Marcelo „chelo” Cespedes
  • Alexandre „xand” Zizi
  • Lucas „destiny” Bullo
  • Gustavo „yeL” Knittel
  • Alessandro „Apoka” Marcucci – trener
  • João „horvy” Horvath – rezerwowy
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
AGO Esports Szpero

Finał Hunt Wave League nie dla AGO. Polacy przegrywają z 3DMAX

3DMAX okazało się przeszkodą nie do przejścia dla zawodników AGO Esports. Polacy polegli w starciu z europejskim składem 0:2 w półfinale Hunt Wave Lea...

>