STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

Skład Luminosity wkrótce się rozpadnie?

Wczoraj informowaliśmy o potencjalnej zmianie kadrowej w szeregach Luminosity Gaming na nadchodzący turniej iBUYPOWER Masters 2019. Tymczasem zgodnie z najnowszymi doniesieniami portalu Draft5, aktualny skład formacji już niedługo może przejść do historii.

Henrique „HEN1” Teles oraz Lucas „LUCAS1” Teles mają być bowiem gotowi na zakończenie współpracy z dotychczasowym pracodawcą. Bracia mieliby przejawiać chęć do stworzenia własnego projektu wraz z doświadczonym Lincolnem „fnx-em” Lau. W przeszłości tercet ten miał już okazję do wspólnych występów m.in. w barwach Immortals oraz 100 Thieves. W zeszłym miesiącu dwukrotny triumfator Majora był łączony z przenosinami do Luminosity, jednak ostatecznie do transferu nie doszło. Od lipca ubiegłego roku 28-latek nie rozegrał żadnego oficjalnego meczu.

Co z pozostałymi reprezentantami LG? Przy takim obrocie spraw przyszłość Ricardo „boltza” Prassa, Lucasa „steela” Lopesa oraz Gabriela „NEKIZA” Schenato stanęłaby pod znakiem zapytania. Istnieje możliwość, iż boltz oraz steel poszliby w ślady swoich zespołowych kolegów i wspólnie spróbowaliby sformować własną piątkę.

Jeżeli dzisiejsze informacje okażą się prawdą, wspomniane zawody iBUYPOWER Masters mogą być ostatnimi w wykonaniu obecnej drużyny sygnowanej nazwą kanadyjskiej organizacji. Impreza w Los Angeles wystartuje już 19 stycznia. W artykule brazylijskiego serwisu nie padły nazwiska strzelców, którzy mieliby uzupełnić skład nowej latynoskiej ekipy.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EHOME najlepsze w Bukareszcie. Chińczycy zagrają na The Chongqing Major

The Bucharest Minor jest już historią. Dzisiaj zakończyły się zmagania w stolicy Rumunii w walce o cenne punkty DPC oraz awans na nadchodzącego Majora...