fot. ESL/Bart Oerbekke

kuben: Pojawiła się trema i serce biło dużo szybciej niż w meczach treningowych

Za sformowanym jeszcze w grudniu nowym składem Virtus.pro oficjalny debiut. I to debiut dość udany, bo rodzima formacja w meczu ESEA Mountain Dew League ograła rodaków z AGO Esports. Samo spotkanie było jednak bardzo wyrównane, a losy wygranej ważyły się do samego końca.

Nic więc dziwnego, że w swoim wpisie w mediach społecznościowych szkoleniowiec VP, Jakub „kuben” Gurczyński, wypowiedział się na temat panujących w zespole emocji. 30-letni trener zauważył zarówno pozytywy, jak i mankamenty w grze swoich podopiecznych, ale zauważył jednocześnie, że z każdym kolejnym spotkaniem presja nakładana na jego graczy będzie coraz mniejsza. Bo wczoraj oczekiwania były naprawdę ogromne, a wszystko z powodu długiej przerwy, jaka dzieliła moment ogłoszenia składu do jego pierwszego meczu.

Wczorajsza wygrana na AGO w naszym oficjalnym debiucie miała dla całej drużyny wielkie znaczenie. Pomimo tego, że…

Posted by Jakub „kuben” Gurczyński on Thursday, 24 January 2019

W najbliższym czasie Virtus.pro dane nam będzie oglądać właśnie w ESEA MDL oraz podczas eliminacji do Intel Extreme Masters Sydney 2019. Ponadto zawodnicy kubena otrzymali również bezpośrednie zaproszenie na zaplanowane na kwiecień belgijskie zawody Charleroi Esports 2019.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Sylas

Sezon dziewiąty w LoL-u wystartował! Sylas wprowadzony do gry

Doczekaliśmy się tego, na co czekaliśmy od ponad dwóch miesięcy. Sezon dziewiąty wystartował, a wraz z nim w League of Legends pojawiło się kilka inno...