fot. Riot Games

LEC: SK bez większych problemów pokonuje exceL

Po wczorajszej dyspozycji exceL Esports w meczu z G2 Esports mogło się wydawać, że to właśnie reprezentanci brytyjskiej organizacji są w tym meczu faworytami. Tymczasem SK Gaming pokazało pazur, który widzieliśmy w spotkaniu z Fnatic i całkowicie zdominowało tę potyczkę.

exceL Esports 0:1 SK Gaming

Udany gank Oskara „Selfmade’a” Boderka zaowocował pierwszą krwią dla toplanera SK Gaming. Presja na dolnej alei pozwoliła ekipie Polaka na zdobycie Oceanicznego Smoka. Poskutkowało to także zniszczeniem pierwszej wieży właśnie na bocie. Przewaga SK wynosiła wtedy ponad cztery tysiące sztuk złota. Gracze sukcesywnie ją powiększali poprzez zgarnianie smoków czy równanie z ziemią kolejnych struktur rywali.

Unicestwienie Raymonda „kaSinga” Tsanga w okolicach czerwonego wzmocnienia pozwoliło na zabezpieczenie Nashora bez większych kłopotów. Gdy fioletowe wzmocnienie wygasło, SK miało o dwanaście tysięcy sztuk złota więcej od exceL. Ostatnia walka na midzie pozwoliła Selfmade’owi i kolegom na pomyślne zakończenie rozgrywki.

W kolejnym spotkaniu czeka nas pojedynek polskich dżunglerów! G2 Esports zmierzy się z Rogue. Wszystkie informacje na temat LEC 2019 Spring znajdziecie tutaj:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Americas Minor: FURIA eSports vs Team Envy - statystyki graczy

W niedzielę Team Envy będzie miał ostatnią szansę, by pojawić się na Intel Extreme Masters Katowice 2019 CS:GO Major. Po bardzo złym występie na mapie...