fot. Riot Games

Jankos lepszy w starciu polskich dżunglerów. G2 Esports pokonuje Rogue w LEC

Marcin „Jankos” Jankowski i jego G2 Esports po wczorajszych problemach z exceL dzisiaj bez problemu poradziło sobie z Rogue Mateusza „Kikisa” Szkudlarka. Nawet Karthus w dżungli, który wydawał się być niepokonany, nie pomógł Kikisowi i ekipie.

Rogue 0:1 G2 Esports

Ivern, Karma na górnej linii oraz Riven to na pewno nie są wybory, których mogliśmy się spodziewać przed rozpoczęciem tego spotkania. Pierwsza krew została przelana przez botlane G2 Esports, który z powodzeniem unicestwił przeciwną Leonę. Podczas walki przy smoku Rasmus „Caps” Winther ponownie pokazał, dlaczego jest uważany za najlepszego gracza Europy. Niesamowity pokaz umiejętności w grze Irelią zagwarantował mu aż trzy zabójstwa. Półfinaliści Mistrzostw Świata w przeciągu pierwszego kwadransa pozbyli się trzech przeciwnych wież, a także pokonali Oceanicznego Smoka, zaś sama przewaga w złocie wynosiła prawie sześć tysięcy. Następna walka na środku, w której Luka „Perkz” Perković zdobył potrójne zabójstwo zakończyła całe spotkanie.

W następnym spotkaniu Splyce zmierzy się z Origen. Wszystkie informacje na temat LEC 2019 znajdziecie tutaj:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

DickStacy: Mam nadzieję, że Valve zaakceptuje mój pomysł na naklejkę

Grayhound Gaming jest drugą australijską formacją, która awansowała na Intel Extreme Masters Katowice 2019 CS:GO Major. W dzisiejszym decydującym star...