STS
fot. ESL/Bart Oerbekke

Zmiana w składzie Teamu Russia na światowe finały WESG 2018

Na nieco ponad miesiąc przed startem światowych finałów World Electronic Sports Games 2018 doszło do zmiany w składzie Teamu Russia. Wiemy już, że na chińskiej imprezie nie wystąpi Egor „flamie” Vasilyev, którego miejsce zajął uczestnik niedawnego Minora CIS, Kirill „Boombl4” Mikhailov. Vasilyev był członkiem ekipy, która w październiku ubiegłego roku sięgnęła po awans na zawody główne, ale mimo […]

Na nieco ponad miesiąc przed startem światowych finałów World Electronic Sports Games 2018 doszło do zmiany w składzie Teamu Russia. Wiemy już, że na chińskiej imprezie nie wystąpi Egor „flamie” Vasilyev, którego miejsce zajął uczestnik niedawnego Minora CIS, Kirill „Boombl4” Mikhailov.

Vasilyev był członkiem ekipy, która w październiku ubiegłego roku sięgnęła po awans na zawody główne, ale mimo to nie pomoże swoim kolegom w Chongqing. Informacja ta nie jest zresztą zaskoczeniem, bo już jakiś czas temu zanosiło się, że z uwagi na napięty terminarz zawodnicy Natus Vincere na WESG w ogóle się nie pojawią. Z tego powodu w rosyjskiej drużynie od samego począku nie grał Denis „electronic” Sharipov, a teraz grać nie będzie również flamie.

Bardzo szybko znaleziono jednak zastępstwo dla 21-latka. Zwolnione przez niego miejsce zajął bowiem Boombl4, który kilka dni temu zapewnił sobie wraz z Winstrike Teamem udział w Intel Extreme Masters Katowice 2019. Co ciekawe, wcześniej próbował wraz ze swoją drużyną dostać się również na WESG, ale ta odpadła już na etapie zamkniętych rosyjskich eliminacji, przegrywając najpierw z późniejszymi triumfatorami z forZe, a później również z Vyalie Pitoni.

W tej sytuacji skład Teamu Russia podczas światowych finałów WESG 2018 będzie wyglądać następująco:

  • Dmitry „hooch” Bogdanov
  • Denis „seized” Kostin
  • Georgi „WorldEdit” Yaskin
  • Mihail „Dosia” Stolyarov
  • Kirill „Boombl4” Mikhailov
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Doublelift

Doublelift: Nasz aktualny skład ma szanse na sukces nawet na międzynarodowej scenie

Pierwszy tydzień League of Legends Championship Series 2019 Spring jest już historią. Zgodnie z wszelkimi oczekiwaniami Team Liquid bez większego prob...