fot. BLAST Pro Series

Astralis zaproszone na BLAST w São Paulo

Turnieje z serii BLAST Pro Series możemy uznać już za stały element naszej counter-strike’owej rzeczywistości. Kolejne zawody z tego cyklu odbędą się już pod koniec marca w São Paulo i dziś dowiedzieliśmy się, że udział w nich na pewno weźmie Astralis.

Duńska formacja to absolutny dominator 2018 roku – wszak jedenaście lanowych triumfów nie wzięło się znikąd. Dwa takie zwycięstwa podopieczni Danny’ego „zonica” Sørensena odnieśli także na BLAST Pro Series w Stambule oraz Lizbonie, nic więc dziwnego, że i w Brazylii będą oni głównymi faworytami. Niemniej ostatnio Team Liquid udowodnił, że skandynawską piątkę da się ograć i dokonał tego podczas iBUYPOWER Masters 2019. Tak czy inaczej, jakieś szersze rozważania na temat formy Astralis będziemy mogli snuć dopiero po Intel Extreme Masters Katowice 2019, którego finał odbędzie się około trzy tygodnie przed rozpoczęciem zawodów w São Paulo.

BLAST Pro Series São Paulo 2019 odbędzie się 22 i 23 marca. Łączna pula nagród zawodów wyniesie 250 tysięcy dolarów, z czego dla triumfatorów wielkiego finału przewidziano 125 tysięcy dolarów. Na imprezie wystąpią m.in. gospodarze z MIBR, którzy swoje zaproszenie zgarnęli już wcześniej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
rallen

Blamaż Kinguin na otwarcie zmagań w turnieju WePlay! Lock and Load

To absolutnie nie był wymarzony debiut Pawła "dychy" Dychy w barwach Teamu Kinguin. Jego zespół zupełnie nie poradził sobie w starciu z pro100, które...