fot. Team Kinguin

Kinguin powalczy o przetrwanie w WePlay! Lock and Load

Team Kinguin czeka bardzo pracowity czwartek. Wieczorem Polacy powalczą o awans do zamkniętych kwalifikacji do Intel Extreme Masters Sydney 2019, a kilka godzin wcześniej staną także do boju o uniknięcie eliminacji z WePlay! Lock and Load.

Podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego nieudanie rozpoczęli swoją przygodę z tym internetowym turniejem. Nasi rodacy wczoraj w fatalnym stylu ulegli wschodnioeuropejskiemu pro100, na przestrzeni całego spotkania zdobywając zaledwie trzy rundy. Dziś Pingwiny zmierzą się z kolejną ekipą reprezentującą region CIS, a mowa konkretnie o Gambit Esports. Mikhail „Dosia” Stolyarov i spółka wciąż mają w pamięci klęskę poniesioną na niedawno zakończonym Minorze, a w środę po zaciętym boju uznali wyższość Virtus.pro. W drugim dzisiejszym pojedynku na serwerze pojawi się natomiast uczestnik zbliżającego się wielkimi krokami Majora – FURIA eSports. Brazylijczycy staną w szranki z przebywającym obecnie na bootcampie skandynawskim Heroic.

Tak wygląda harmonogram drugiego dnia WePlay! Lock and Load:

31 stycznia

Mecz eliminacyjny grupy B

15:00 Team Kinguin vs Gambit Esports BO3

Mecz eliminacyjny grupy A

19:00 FURIA eSports vs Heroic BO3

Polskojęzyczna transmisja turnieju dostępna jest na oficjalnym kanale KXNStudio na Twitchu.. W puli nagród wydarzenia znajduje się 50 tysięcy dolarów. Po więcej informacji na temat WePlay! Lock and Load zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Taz

Kinguin i x-kom kontynuują grę w otwartych eliminacjach do IEM Sydney

Po morderczym pierwszym dniu otwartych eliminacji do Intel Extreme Masters Sydney 2019 liczba Polaków biorących udział w zmaganiach skurczyła się dras...