STS
Virtus.pro
fot. BLAST Pro Series/Maciej Kołek

Virtus.pro gromi pro100, snatchie i spółka w play-offach WePlay! Lock and Load

Jak dotychczas Virtus.pro świetnie radzi sobie w WePlay! Lock and Load. Przedwczoraj Polacy z drobnymi tylko problemami pokonali Gambit Esports, dziś natomiast już z największą łatwością rozgromili inną wschodnioeuropejską formację, pro100. Tym samym VP już teraz może być pewne gry w play-offach, w których spotka się z OpTic Gaming.

pro100 4 : 16 Virtus.pro

(WePlay! Lock and Load – mecz wygranych grupy B)
4 3 Mirage 12 16
1 4

Mecz już od rundy pistoletowej toczył się pod dyktando Polaków. Gracze Virtus.pro, mimo konieczności gry po teoretycznie trudniejszej stronie, spokojnie kontrolowali przebieg rywalizacji i rzadko kiedy przytrafiały im się wyrównane rundy. Najczęściej bowiem w dość pewny sposób wygrywali oni swoje potyczki, na co ogromny wpływ miała gra Michała „snatchiego” Rudzkiego – polski snajper ponownie był jedną z bardziej wyróżniających się postaci, a słaba gra przeciwnika sprawiła, że dziś mógł pozwolić sobie na naprawdę wiele. Warto też nadmienić, że pro100 na przestrzeni całej pierwszej połowy zdołało co prawda ugrać trzy oczka, ale bardziej sobie tym zaszkodziło niż pomogło. Wynik i tak był fatalny, a po każdym takim pojedynczym zwycięstwie następowała porażka, a wraz z nią także reset ekonomiczny.

Na przerwę Virtusi schodzili więc z wynikiem 12:3 i w tych okolicznościach ich wygrana wydawała się być tylko kwestią niezbyt długiego czasu. Tym bardziej, że po chwili podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego dopisali do swojego dorobku również drugą pistoletówkę i pro100 nie miało już praktycznie żadnych argumentów po swojej stronie. Nawet ugrany force nie pomógł uczestnikom niedawnego Minora CIS, bo ci dziś prezentowali się zwyczajnie gorzej od Polaków. Nic więc dziwnego, że finalnie Virtus.pro rozgromiło swoich oponentów w stosunku aż 16:4 i na pewno wystąpi w startującej jutro fazie pucharowej.

Dziś w akcji zobaczymy jeszcze Team Kinguin, który o godzinie 20:00 podejmie pro100 w decydującym meczu grupy B. To oraz pozostałe spotkania wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale KXNStudio na Twitchu. Po więcej informacji na temat WePlay! Lock and Load zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PERCY żegna się z Tricked po niespełna miesiącu

Miał być ciekawy powrót po latach, wyszło rozczarowanie – po niespełna miesiącu Martin "PERCY" Wessel zakończył swoją drugą przygodę z Tricked Esport....