6 pytań przed Majorem: Jacek „MINISE” Jeziak

Przed nami pierwszy w tym roku Major, którego miano nosić będzie Intel Extreme Masters Katowice 2019. W związku z tym, że od rozpoczęcia zawodów dzieli nas już tylko kilka dni, odezwaliśmy się do osób związanych z polskim podwórkiem CS:GO, by opowiedziały nam o swoich przewidywaniach związanych z imprezą. Swoimi przemyśleniami podzieli się z nami chociażby Jacek „MINISE” Jeziak z Teamu Kinguin, który w przeszłości sam miał okazję wystąpić na Majorze CS:GO.


Kto okaże się czarnym koniem Majora?

MIBR, Cloud9 lub BIG – uważam, że któraś z tych ekip może zajść bardzo daleko w Katowicach.

Kto wygra Majora?

Astralis lub któraś z wyżej wymienionych drużyn.

Który zawodnik będzie „objawieniem” Majora?

Myślę, że flusha może wrócić na tory z dawnych lat i zagrać naprawdę solidny turniej, ale ciężko flushę nazwać objawieniem 😀

Kto zawiedzie na Majorze?

Ciężko wybrać mi drużynę, która mogłaby zawieść, więc wybiorę zespół, który nie utrzyma statusu legendy – compLexity.

Dlaczego IEM Katowice 2019 może być najlepszym Majorem w historii?

Dla nas, Polaków, na pewno nie będzie, bo nie ma żadnej polskiej drużyny. Ale samo miejsce i Spodek są magiczne, ludzie je uwielbiają, więc chciałbym, aby mówiło się o Katowicach jeszcze lepiej.

Co sądzisz o zmianach w formacie systemu szwajcarskiego (więcej BO3 i system rozstawiania)?

Jak najbardziej zmiana na plus.


Intel Extreme Masters Katowice 2019 rozpocznie się 13 lutego i potrwa do 3 marca. Łączna pula nagród imprezy wyniesie milion dolarów, z czego dla zwycięzcy wielkiego finału przewidziano 500 tysięcy. Po więcej informacji na temat Majora zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

6 pytań przed Majorem: Oskar "oskarish" Stenborowski

Do startu Intel Extreme Masters Katowice 2019 pozostały już tylko dwa dni. Najlepsze drużyny globu już wkrótce przystąpią do rywalizacji o triumf w st...