fot. Riot Games

G2 w rekordowo krótkim czasie niszczy Fnatic

Czy ktoś jest w stanie ich powstrzymać? G2 Esports po raz kolejny całkowicie niszczy swoich rywali i nie daje im żadnych szans. Ekipa Luki „Perkza” Perkovicia zdołała rozprawić się z Fnatic w 20 minut i 35 sekund, co jest nowym rekordem w historii najwyższej europejskiej klasy rozgrywkowej.

G2 Esports 1:0 Fnatic

Martin „Rekkles” Larsson zdecydował się na bardzo ryzykowny i rzadki wybór, czyli Jinx. Pierwsza krew została przelana właśnie na dolnej alei, jednakże przez G2 Esports. Mihael „Mikyx” Mehle zabił przeciwnego wspierającego po walce dwóch na dwóch. W piątej minucie przewaga ekipy Marcina „Jankosa” Jankowskiego wynosiła już 1800 sztuk złota. Mimo tego, że Martin „Wunder” Hansen został unicestwiony na topie, to i tak G2 natychmiastowo odpowiedziało dwoma zabójstwami na dole.

Kontrola nad mapą i pełna dominacja pozwoliły na sukcesywne powiększanie przewagi poprzez zdobywanie kolejnych zabójstw. W czternastej minucie półfinaliści Worldsów mieli na koncie dwie wieże i o osiem tysięcy sztuk złota więcej. Ciężko znaleźć słowa, które opisałyby to, co działo się potem. Zoe i Jayce po prostu niszczyli swoich rywali, których Nexus upadł w rekordowej 21 minucie.

Był to ostatni mecz czwartego tygodnia. Wszystkie informacje na temat League of Legends European Championship możecie znaleźć tutaj:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mimo początkowych problemów Vitality triumfuje nad EXCEL w LEC

Mimo że w początkowej fazie gry EXCEL wyszło na dosyć znaczące prowadzenie, to Team Vitality zdołał wrócić do gry i wygrać całe spotkanie. Dzięki temu...