fot. Riot Games

LEC: Pewne zwycięstwo Origen posyła EXCEL na przedostatnią lokatę w tabeli

Przed rozpoczęciem rozgrywek mogło się wydawać, że Origen będzie walczyć o najwyższe laury w League of Legends European Championship. Początek sezonu nie był zbyt udany, jednak teraz gracze zdołali złapać formę i po raz kolejny zwyciężyli. Tym razem bez większych problemów pokonali EXCEL.

Origen Origen 1:0 EXCEL

Na bardzo ciekawe wybory zdecydowali się gracze EXCEL. Na górną alejkę ekipa postanowiła posłać Yoricka, a na środkowej alei w swoim pierwszym meczu w League of Legends European Championship Joran „Special” Scheffer wybrał LeBlanc. First blood powędrował jednak na konto dolnej linii Origen, która zdołała unicestwić przeciwnego wspierającego. Alfonso „Mithy” Aguirre Rodríguez i jego kompani na tym jednak nie poprzestali i byli w stanie zdobywać kolejne zabójstwa na wszystkich trzech liniach. Mimo wszystko EXCEL nie zamierzało się poddać i za wszelką cenę próbowało odrobić chociaż część strat. Zagrania ze strony graczy nie były jednak skuteczne, przez co tracili do swoich rywali coraz więcej. Efektem deficytu w złocie była utrata pierwszej wieży na dolnej alejce.

W momencie pojawienia się Nashora różnica w złocie wynosiła około trzy tysiące złota. Przewaga była jednak konsekwentnie powiększana przez Origen dzięki wyłapywaniu poszczególnych przeciwników. Zniszczenie inhibitora na górnej alejce poskutkowało uzyskaniem dodatkowej presji. EXCEL chciało wrócić do gry poprzez pokonanie Nashora, jednak próba zakończyła się śmiercią wszystkich graczy brytyjskiej organizacji i zniszczeniem czerwonego Nexusa.

W następnym spotkaniu Team Vitality podejmie SK Gaming. Wszystkie informacje na temat League of Legends European Championship znajdziecie tutaj:

 

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

IEM Major: TYLOO vs AVANGAR – statystyki graczy

AVANGAR to kolejny zespół, który może być już pewny gry w kolejnym etapie Intel Extreme Masters Katowice 2019. Wschodnioeuropejska formacja w swoim cz...