Virtus.pro
fot. BLAST Pro Series/Maciej Kołek

Pracowity czwartek polskich drużyn, zagrają m.in. Virtus.pro i devils.one

Wszyscy fani rodzimej sceny CS:GO powinni upewnić się, że dziś wieczorem będą mieć czas. Od godziny 17:00 w akcji zobaczymy bowiem czołowe rodzime formacje, które będą rozgrywać spotkania w ramach trwających obecnie rozgrywek online.

Aż trzy z sześciu zaplanowanych na dziś starć odbędzie się w ramach ESEA Mountain Dew League. Dwie szanse na poprawę swojej i tak bardzo dobrej sytuacji w tabeli europejskiego zaplecza mieć będą gracze Virtus.pro, którzy najpierw zmierzą się ze Sprout Esports (swoją drogą, rozgromionym wczoraj przez AGO Esports 1:16), zaś godzinę później podejmą swojego sąsiada z tabeli, forZe. O drugie zwycięstwo w rozgrywkach powalczy natomiast Izako Boars, którego rywalem będzie były skład Fragsters.

W międzyczasie do gry wejdzie wspomniane wcześniej AGO – Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i spółka dotychczas dość przeciętnie radzili sobie w United Masters League, chociaż ewentualna wygrana z Valiance & Co, z którym zagrają dziś, może nieco wznieść ich w tabeli. Dzień zakończy nam natomiast devils.one, przed którym kolejne dwie potyczki w NoxFire League Season 2. Co ciekawe, Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka nadal czekają na pierwszą wygrana w nowych barwach i być może będzie mieć ona miejsce podczas meczu z Windigo Gaming lub też HoP eSports.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

21 lutego
17:00 Sprout Esports vs Virtus.pro BO1 transmisja
17:00 Valiance & Co vs AGO Esports BO2 transmisja
18:00 Izako Boars vs ex-Fragsters BO1 transmisja
18:00 forZe vs Virtus.pro BO1 transmisja
18:00 devils.one vs Windigo Gaming BO1 transmisja
20:00 devils.one vs HoP eSports BO1 transmisja
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Raport z Katowic – 21 lutego

Pogoda za oknem może i nie jest jeszcze wiosenna, ale w katowickim MCK jest niezmiernie gorąco. Wszystko za sprawą trwającego od kilku dni ESL One Kat...