fot. ESL/Helena Kristiansson

Nowy międzynarodowy zespół – w składzie m.in. ScreaM i draken

Na międzynarodowej scenie CS:GO narodził się nowy międzynarodowy skład, a w nim same rozpoznawalne nazwiska. Wszak w ekipie znalazło się miejsce dla graczy, którzy w przyszłości mieli już okazję grać dla takich formacji, jak Red Reserve, G2 Esports czy też OpTic Gaming.

W zespole występować będą m.in. związani w przeszłości z G2 Adil „ScreaM” Benrlitom i Kévin „Ex6TenZ” Droolans – ten drugi swoją przygodę z francuską organizacją zakończył zresztą zaledwie wczoraj. Miejsce znalazło się również dla dwóch byłych członków Red Reserve, Williama „drakena” Sundina oraz Hampusa „hampusa” Posera, którzy od pewnego czasu występują już w ESEA Mountain Dew League i do których należy slot w tych rozgrywkach. Całość uzupełnia natomiast znany choćby z PENTY Kevin „HS” Tarn. Cała piątką rozpoczęła już nawet poszukiwania chętniej do jej zatrudnienia organizacji, na razie zaś grać będzie jako Uruguay.

Jak mogliście zauważyć, mój czas w Red Reserve był z wielu powodów dość burzliwy – przyznał draken w rozmowie z serwisem HLTV. – Jestem zdeterminowany, by powrócić na szczyt i z zadowoleniem mogę ogłosić, że od dziś rozpoczynam wspólną drogę ze ScreaMem, Ex6TenZem, HS-em i hampusem. Wszyscy jesteśmy wolnymi zawodnikami i czekamy na oferty. Wszyscy chcemy wreszcie grać i stworzyć razem coś wielkiego. Jesteśmy pewni, że z naszym doświadczeniem na najwyższym poziomie, indywidualnymi gwiazdami i świetnym przywództwem bardzo szybko przebijemy się do grona najlepszych ma świecie – dodał.

Skład Uruguay prezentuje się następująco:

  • William „draken” Sundin
  • Hampus „hampus” Poser
  • Adil „ScreaM” Benrlitom
  • Kévin „Ex6TenZ” Droolans
  • Kevin „HS” Tarn
  • Christian „chrille” Lindberg – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Spodek i MCK czekają na esportowych kibiców! Co czeka nas w ten weekend w Katowicach?

Pierwszy z dwóch esportowych weekendów w Katowicach przed nami! Od dziś do niedzieli włącznie zarówno Spodek, jak i Międzynarodowe Centrum Kongresowe...