fot. ESL

pronax i znajder reaktywują Ancient

Markus „pronax” Wallsten i Andreas „znajder” Lindberg powracają. Szwedzki duet, który w 2013 roku wspólnie sięgnął pod banderą Fnatic po triumf na Majorze, postanowił reaktywować projekt pod nazwą Team Ancient, którego celem jest zapewnienie odpowiedniego rozwoju młodym, utalentowanym graczom.

Ancient istniało już na początku 2016 roku i z czasem przerodziło się w dobrze znane wszystkim GODSENT. Wcześniej jednak zdążyło wziąć udział w kilku turniejach eliminacyjnych, a także sięgnąć po triumf w rozgrywanym w Sztokholmie Pantamera 2.0. Ze składu, który osiągnął tamten sukces, pozostali tylko pronax i znajder. Ponadto do ekipy dokooptowano Robina „robiina” Sjögrena, kojarzonego m.in. z Xapso i Epsilon Esports.

O wiele mniej rozpoznawalne są dwa pozostałe nazwiska, ale właśnie taki cel przyświecał założycielom zespołu. – Po wielu dyskusjach postanowiliśmy wraz stworzyć zespół z utalentowanymi zawodnikami ze Szwecji i sądzę, że jesteśmy mieszanką odpowiednią do tego, by zbudować coś wielkiego. Od jakiegoś czasu już trenujemy i jeśli jest jakaś organizacja, która byłaby skłonna zaprosić nas do jakiejś ligi czy turnieju, to niech się nie waha – przyznał Lindberg w rozmowie z serwisem HLTV.

Skład Ancient, który zgłoszono do zamkniętych eliminacji do LOOT.BET HotShot Series Season 2, prezentuje się następująco:

  • Markus „pronax” Wallsten
  • Andreas „znajder” Lindberg
  • Robin „robiin” Sjögren
  • Rasmus „kreaz” Johansson
  • Peppe „Peppzor” Borak
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dziś kolejne trzy drużyny zapewnią sobie status legendy Majora

Faza Nowych Legends katowickiego Majora trwa, zaś przed nami już tylko mecze BO3. Trzy takie spotkania rozegrane zostaną zresztą już dziś, zaś ich zwy...