fot. ESL

LOGAN tymczasowo dołącza do 3DMAX

Na francuskiej scenie mamy głównie Team Vitality i G2 Esports, a potem w teorii jeszcze Team LDLC i Team 3DMAX. Problem jednak w tym, że te dwie ostatnie ekipy od pewnego czasu borykają się z problemami kadrowymi. Pewnego rodzaju zaskoczeniem jest więc fakt, że dziś doszło m.in. do… transferu jednego z graczy.

Do 3DMAX tymczasowo trafił bowiem Logan „LOGAN” Corti, który w zespole zajmie miejsce zwolnione niedawno przez Timothée „DEVIL” Démolona. Nie wiadomo jednak jak długo potrwa okres jego pobytu w zespole. Niemniej należy pamiętać, że już za nieco ponad miesiąc 3DMAX rozpocznie debiutancki sezon ESL Pro League i jeszcze przed jego startem musi skompletować swój skład. A wyraźnie sprawia to organizacji problem, bo od listopada, gdy straciła aż dwóch graczy na rzecz G2, nie była ona w stanie oficjalnie zaprezentować nowych nabytków.

Co do LOGANA, w przeszłości był on związany m.in. z MaxiSaucisse i Alpha Republic of Esport, do LDLC zawitał natomiast w lutym ubiegłego roku. Od tego czasu wraz ze swoimi nowymi kolegami sięgnął po kilka sukcesów zarówno na krajowym, jak i międzynarodowym podwórku. W tym miejscu warto wspomnieć przede wszystkim o mistrzowskim tytule ESL Pro European Championship 2018 i PMU Challenge 2018, a także o dotarciu do ćwierćfinału prestiżowego Intel Extreme Masters Chicago. Z drugiej strony ekipa Francuza zanotowała także spadek z ESL Pro League, zaś ostatnimi czasy osiągane przez nią wyniki już tak nie zachwycały.

W tej sytuacji skład Teamu 3DMAX prezentuje się następująco:

  • Gaetan „JiNKZ” Jamin
  • David „davidp” Prins
  • Bryan „Maka” Canda
  • Ali „hAdji” Haïnouss
  • Logan „LOGAN” Corti

Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO zastąpi ENCE podczas ECS Season 7 Pinnacle Cup

Okazuje się, że poza spotkaniami wymienionymi w naszej dzisiejszej zapowiedzi, dane nam będzie zobaczyć jeszcze jeden mecz z udziałem polskiej drużyny...