fot. ESL/Timo Verdeil

Ujawniono terminarz BLAST Pro Series Sao Paulo. Pierwszego dnia rewanż za finał Majora

Najbardziej dynamiczny i jeden z najciekawszych pod względem atrakcyjności turniej powraca! BLAST Pro Series, bo to właśnie o tych zawodach mowa, czeka kolejny przystanek. Tym razem karuzela zatrzyma się w Sao Paulo. Na nieco ponad tydzień przed startem imprezy poznaliśmy dokładny terminarz wszystkich spotkań.

Tradycyjnie, według unikalnej dla tej serii formuły, wszystkie mecze grupowe odbywać będą się w formacie BO1. Najlepsza dwójka spośród sześciu uczestników zapewni sobie udział w wielkim finale, z kolei trzecia formacja będzie miała okazję zawalczyć o dodatkowe nagrody finansowe w BLAST Pro Series Stand-off, gdzie sama wybierze sobie przeciwnika do pojedynku na aim mapie. Fani w Sao Paulo z pewnością nie powinni narzekać na nudę. Organizatorzy imprezy zadbali o okazałe grono kandydatów do zgarnięcia trofeum, zapraszając absolutną światową czołówkę.

Już podczas pierwszego dnia rywalizacji czeka nas rewanż za finał katowickiego Majora. Naprzeciw siebie ponownie po kilku tygodniach od zmagań w stolicy Górnego Śląska staną zawodnicy Astralis oraz ENCE. Dla tych drugich to debiut na zawodach z tej serii. Także po raz pierwszy na BLAST Pro Series wystąpi Team Liquid, który na pewno też z dużą niecierpliwością wyczekuje okazji do dokonania odwetu na Finach, którzy okazali się przeszkodą nie do przejścia w ćwierćfinale Intel Extreme Masters Katowice.

Harmonogram turnieju prezentuje się następująco:

22 marca

1. runda

23:00 FaZe Clan vs Ninjas in Pyjamas BO1
23:00 MIBR vs ENCE BO1
23:00 Astralis vs Team Liquid BO1
23 marca

2. runda

00:30 Astralis vs ENCE BO1
00:30 FaZe Clan vs MIBR BO1
00:30 Ninjas in Pyajams vs Team Liquid BO1

3. runda

17:00 ENCE vs Ninjas in Pyjamas BO1
17:00 Team Liquid vs FaZe Clan BO1
17:00 Astralis vs MIBR BO1

4. runda

18:20 MIBR vs Team Liquid BO1
18:20 ENCE vs FaZe Clan BO1
18:20 Astralis vs Ninjas in Pyjamas BO1

5. runda

19:40 ENCE vs Team Liquid BO1
19:40 MIBR vs Ninjas in Pyjamas BO1
19:40 Astralis vs FaZe Clan BO1
23 marca
21:00 BLAST Pro Series Stand-off Aim Map
22:00 Wielki finał BO3

Zmagania potrwają od 22 do 23 marca, a szóstka uczestników rozdzieli między sobą 250 tysięcy dolarów przewidzianych na to wydarzenie. To już piąty przystanek na mapie BLAST Pro Series. Najwięcej, bo dwie wygrane zaliczyło do tej pory Astralis. Duńczycy podnieśli puchar między innymi podczas ostatniej edycji imprezy w Lizbonie.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wiemy już, jak będzie wyglądał kalendarz 9. sezonu ESL Pro League

Fani Counter-Strike'a na całym świecie czekali na kolejne informacje dotyczące 9. sezonu ESL Pro League. Jedne z najbardziej prestiżowych rozgrywek wr...

>