fot. DreamHack/Adela Sznajder

MSL i niko rozmawiają z OpTic?

Czyżby przygoda Mathiasa „MSL-a” Lauridsena i Nikolaja „niko” Kristensena z północnoamerykańską sceną CS:GO miała dobiec końca zaledwie po kilku miesiącach? Tak twierdzi Jarek „DeKay” Lewis, który, powołując się na swoje źródła, przyznał, iż obaj Duńczycy mieli rozpocząć rozmowy transferowe z OpTic Gaming.

Przypomnijmy, że w poniedziałek pojawiły się informacje sugerujące, że OpTic może już niedługo stracić dwóch swoich graczy na rzecz Cloud9. Na celowniku triumfatorów ELEAGUE Major Boston 2018 mieli bowiem znaleźć się Kristian „k0nfig” Wienecke i Jakob „JUGi” Hansen – ich przyjście mogłoby być lekarstwem na ostatnie kłopoty kadrowe, które trawią organizację Jacka Etienne’a od momentu zakończenia Intel Extreme Masters Katowice 2019. Jednocześnie jednak pozostawiłoby ono ich pracodawcę w bardzo trudnym położeniu.

Nie byłby więc zaskoczeniem fakt, że włodarze OpTic zaczęli prowizorycznie rozglądać się za dostępnymi opcjami. W gronie kandydatów mieli znaleźć się właśnie wspomniani MSL i niko z Rogue – ten pierwszy trafił do północnoamerykańskiej formacji w październiku ubiegłego roku, drugi natomiast dołączył do niego w styczniu. Na ten moment nie wiadomo w jak zaawansowanym stadium miałoby być wspomniane rozmowy między stronami, niemniej należy pamiętać, że na finalizację jakichkolwiek ruchów nie pozostało już zbyt wiele czasu – termin zgłaszania składów do ESL Pro League zbliża się nieubłaganie.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład OpTic Gaming będzie prezentować się następująco:

  • René „cajunb” Borg
  • Marco „Snappi” Pfeiffer
  • Ismail „refrezh” Ali
  • Mathias „MSL” Lauridsen
  • Nikolaj „niko” Kristensen
  • Casper „ruggah” Due – trener

Wszystkie bieżące informacje dotyczące zmian w składach znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wisła Płock triumfuje podczas FIFA 19 Ekstraklasa Cup

W trwającym sezonie Wisła Płock nie radzi sobie w Ekstraklasie zbyt dobrze i na ten moment jest poważnie zagrożona spadkiem do I ligi. Zupełnie inacze...