fot. ESL/Adela Sznajder

G2 drugim potwierdzonym uczestnikiem DreamHack Masters Dallas

Europejskie eliminacje do DreamHack Masters Dallas 2019 dobiegły już końca. Najlepsze okazało się w nich Windigo Gaming, natomiast druga lokata stała się udziałem G2 Esports. Francuzi także zagwarantowali sobie zatem możliwość występu na amerykańskim turnieju.

W trakcie rozgrywek w barwach G2 zadebiutował François „AMANEK” Delaunay, który po światowych finałach World Electronic Sports Games 2018 zastąpił Alexandre’a „bodyy’ego” Pianaro. Wiele wskazuje na to, iż 25-latek nie będzie miał większych problemów z aklimatyzacją, bo jego drużyna już teraz była w stanie zaprezentować się z naprawdę dobrej strony. Zespół znad Sekwany rozpoczął co prawda zmagania od wymęczonej wygranej z Heroic, a następnie uległ wspomnianemu już Windigo. Potem było już jednak tylko lepiej, wszak G2 bez straty mapy ograło HellRaisers, Valiance & Co oraz AVANGAR.

DreamHack Masters Dallas 2019 odbędzie się między 28 maja a 2 czerwca w Kay Bailey Hutchison Convention Center. Do boju w USA przystąpi łącznie szesnaście formacji, z czego aż dziesięć z nich otrzyma bezpośrednie zaproszenia. Stawką rywalizacji będzie ćwierć miliona dolarów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Snax Virtus.pro mousesports

Virtus.pro i devils.one przed ostatnią szansą na awans na IEM Sydney

Choć polskie drużyny nie będą miło wspominać europejskich eliminacji do Intel Extreme Masters Sydney 2019, to wciąż istnieje szansa, iż jedna z nich w...