fot. ESL/Helena Kristiansson

Drużyna ScreaMa i Ex6TenZa znalazła nową organizację

Miksowy skład, którego członkami są m.in. Adil „ScreaM” Benrlitom i Kévin „Ex6TenZ” Droolans, znalazł wreszcie nowy dom. Od teraz ekipa złożona z dwóch Belgów, dwóch Szwedów i Estończyka reprezentować będzie barwy niemieckiej organizacji Team GamerLegion.

Podopieczni Christiana „chrille’a” Lindberga wspólnie grają ze sobą już od stycznia, dotychczas jednak we wszystkich rozgrywkach brali udział jako Uruguay. I odnieśli nawet pierwsze sukcesy – w ostatnich tygodniach międzynarodowa drużyna zagwarantowała sobie udział na startujących już jutro lanowych finałach United Masters League Season 1, a także awansowała do play-offów ESEA Mountain Dew League, gdzie jednak z przyczyn od siebie niezależnych musiała oddać mecz walkowerem. Od teraz oglądać ją już będziemy jednak pod banderą GamerLegion, czyli niemieckiej platformy coachingowej, która od jakiegoś czasu prowadzi już m.in. dywizje League of Legends oraz FIFA.

Jestem niesamowicie podekscytowany tym, iż będziemy mogli rozpocząć nową przygodę z barwach Teamu GamerLegion – przyznał w swoim oświadczeniu Ex6TenZ. – To mój pierwszy w karierze międzynarodowy zespół i przed nami jeszcze sporo pracy. Zaczynamy przecież od zera, a zwłaszcza zaczynam ja, bo po raz pierwszy będę dowodzić po angielsku. Jestem gotowy na to wyzwanie i nie mogę się już doczekać, by zacząć piąć się w rankingu – dodał.

Nowy skład Teamu GamerLegion prezentuje się następująco:

  • Hampus „hampus” Poser
  • Adil „ScreaM” Benrlitom
  • Kévin „Ex6TenZ” Droolans
  • Kevin „HS” Tarn
  • Tim „nawwk” Jonasson
  • Christian „chrille” Lindberg – trener
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pątko w piątki: Ultraliga i devils.one – nowy, lepszy rozdział polskiej sceny LoL-a

Pierwszy sezon Ultraligi zakończył się niesamowitą serią Bo5 pomiędzy Rogue Esports Club oraz devils.one, którą większość ekspertów uznała za najlepsz...