fot. DreamHack/Jennika Ojala

Znamy już cały skład LDLC – Happy dołącza do drużyny jako ostatni

Dziś Team LDLC skończył odsłaniać karty, ujawniając nam ostatnie nazwisko ze swojego składu CS:GO. Francuska organizacja ogłosiła, że jej barwy ponownie przywdzieje Vincent „Happy” Schopenhauer, który kilkanaście minut wcześniej zakończył swój pobyt w Teamie Vitality.

27-letni Francuz to dwukrotny triumfator Majora – po jeden z tytułów sięgnął zresztą w barwach LDLC, z którym związany był już w swojej karierze trzykrotnie. Głównie jednak jest on kojarzony z okresu spędzonego w Teamie EnVyUs, wszak jego współpraca z amerykańską formacją trwała aż trzy lata! Niemniej o ile początkowo była ona pełna sukcesów, tak końcówka to już pasmo rozczarowań. Rozczarowaniem była także przygoda Happy’ego z Vitality, bo tam po niespełna trzech tygodniach przesunięto go na ławkę rezerwowych, a dziś pożegnano definitywnie.

Z tego skorzystało właśnie LDLC, które zapewniło sobie usługi swojego byłego podopiecznego. Ten powtórny debiut w zespole zaliczy jeszcze dziś o godzinie 19:00, gdy to wraz z nowymi kolegami podejmą miksowe CLEAR w pierwszej kolejce ESL Championnat National. A już w najbliższy weekend Schopenhauer pojawi się także na Charleroi Esports 2019, czyli belgijskim lanie, podczas którego jego ekipa rywalizować będzie z FrostFire, Sprout oraz… Vitality.

W tej sytuacji skład Teamu LDLC prezentuje się następująco:

  • Engin „MAJ3R” Kupeli
  • Christophe „SIXER” Xia
  • Alexandre „xms” Forté
  • Vincent „Happy” Schopenhauer
  • Rodolphe „roden” Bianco – testy
  • Steeve „Ozstrik3r” Flavigni – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Szansa na 10 tysięcy euro i wyjazd na lana do Szwecji – ogłoszono Esportal Global Cup

Nieczęsto pojawia się okazja, by amatorzy mieli okazję wyjechać na międzynarodowego lana. Ale teraz jest na to szansa – oficjalnie ogłoszono bowiem pl...