Behave Besiktas TCS 2018 Summer
fot. Riot Games

Play-offy EU Masters bez żadnego Polaka. Ekipa behave’a odpada z rozgrywek

Po wczorajszej porażce Rogue Esports Club mogliśmy jeszcze mieć nadzieję, że przynajmniej jeden Polak wystąpi w play-offach European Masters Spring 2019. Jak się jednak okazało, Future Perfect WLG Marcina „behave’a” Pawlaka swojej szansy nie wykorzystało i musiało pożegnać się z rozgrywkami.

Dzień rozpoczął się całkiem dobrze dla polskiego leśnika. Pawlak zdołał poprowadzić swoją drużynę do wygranej z Random 5, a jego indywidualna dyspozycja była całkiem niezła. W kolejnym pojedynku R5 nie dało rady Ventus Esports, przez co straciło jakiekolwiek szanse na wejście do fazy pucharowej. Bój o ostatnie miejsce w play-offach miał rozegrać się między Future Perfect WLG a Ventus.  W nim Dimitris „Von” Bakiris zdecydował się na wybór Nautilusa, co niestety przyniosło fatalne skutki. Midlaner formacji Polaka zakończył rozgrywkę z wynikiem 0/9, przez co jego drużyna znacząco przegrała całe spotkanie i musiała pożegnać się z turniejem.

Tak prezentują się wyniki dzisiejszych spotkań:

Piątek, 19 kwietnia
18:00 Random 5 0:1 Future Perfect WLG Bo1
19:00 Ventus Esports 1:0 Random 5 Bo1
20:00 Future Perfect WLG 0:1 Ventus Esports Bo1

Oto ćwierćfinałowe pary:

Sobota, 20 kwietnia
18:00 BIG vs Misfits Premier Bo1
21:00 MAD Lions E.C. vs Splyce Vipers Bo1
Niedziela, 21 kwietnia
18:00 SK Gaming Prime vs Team LDLC Bo3
21:00 Fnatic Rising vs Ventus Esports Bo3

Wszystkie mecze European Masters 2019 Spring możecie obejrzeć na kanałach Polsat Games. Transmisja będzie dostępna zarówno w telewizji, jak i internecie na Twitchu oraz YouTube. Więcej informacji dotyczących tej edycji EU Masters znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trwa ESL Pro League Season 9, do gry wchodzą m.in. MIBR i Cloud9

NRG Esports i Team Liquid – to dwie ekipy z Ameryki Północnej, które na pewno zobaczymy na czerwcowych finałach ESL Pro League Season 9. Do tego grona...