fot. AGO Esports/Michał Mazurek

AGO walczy o DH Open Summer. Na początek mecz z HAVU

Gdyby nie bezpośrednie zaproszenie dla AGO Esports, to w dzisiejszym turnieju kwalifikacyjnym do DreamHack Open Summer 2019 nie mielibyśmy żadnej polskiej drużyny. Przez otwarty etap, który rozgrywany był wczoraj, nie przeszła bowiem ani jedna drużyna znad WIsły. Czas przekonać się, czy Jastrzębie zdołają przedrzeć się przez zamknięte rozgrywki.

Dominik „GruBy” Świderski i jego koledzy w pierwszej rundzie zmierzą się z HAVU, które przeszło przez otwarte zmagania eliminacyjne. W ostatnim czasie Polacy nie mieli okazji rywalizować z Finami, ale w styczniu i lutym tego roku mierzyli się z nimi dwukrotnie. Co ważne, oba te spotkania kończyły się korzystnie dla naszych rodaków, a to zdecydowanie dobry prognostyk przed dzisiejszym spotkaniem.

Kogo jeszcze zobaczymy w dzisiejszych rozgrywkach? Między innymi Valiance & Co i Sprout Esports, czyli dwie formacje, które będą miały sporą chrapkę oraz szanse na wyjazd do Szwecji. Ponadto o awans na turniej w Jönköping powalczą trzej przedstawiciele regionu CIS, czyli forZe, Syman Gaming i Winstrike Team.

Harmonogram pierwszej rundy zamkniętych kwalifikacji do DreamHack Open Summer 2019 przedstawia się następująco:

12:00 Valiance & Co vs Syman Gaming BO3
12:00 Tricked Esport vs forZe BO3
12:00 AGO Esports vs HAVU BO3
12:00 Sprout Esports vs Winstrike Team BO3

Zamknięte kwalifikacje do DH Open Summer 2019 w całości zostaną rozegrane dzisiaj. W turnieju wykorzystana zostanie drabinka pojedynczej eliminacji, a wszystkie mecze odbędą się w trybie BO3. Ostatecznie awans uzyska wyłącznie zwycięzca. Pojedynek z udziałem AGO Esports i HAVU będzie można oglądać na kanale KXN Studio na Twitchu.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polskie formacje kończą otwarte kwalifikacje do DH Open Summer na tarczy

Kolejne podejście naszych rodzimych zespołów do otwartych eliminacji i po raz kolejny ten sam efekt – mizerny. I choć na drodze Polaków do DreamHack O...