fot. Riot Games

Liquid i Flash Wolves wkraczają do walki. Przed nami finały play-in MSI 2019

Przez trzy dni ośmiu mistrzów regionalnych rozgrywek League of Legends walczyło o miejsce w finałach play-in. Sukces odnieśli reprezentanci Wietnamu, Phong Vũ Buffalo, oraz triumfator rozgrywek CIS – Vega Squadron. Te ekipy dzisiaj staną do walki z dwoma zespołami już czekającymi w ostatnim etapie play-in – Teamem Liquid oraz Flash Wolves.

W pierwszym dzisiejszym meczu mistrzowie Ameryki Północnej podejmą gospodarzy tej rundy turnieju. Choć Liquid miało niemałe problemy w finale LCS, trudno oczekiwać, aby PVB miało powstrzymać zespół Yillianga „Doublelifta” Penga na drodze do awansu do głównego turnieju. Nieco inaczej szanse wyglądają w drugim finale play-in – faworytem co prawda pozostaje Flash Wolves, ale Vega Squadron podczas fazy grupowej pokazało, że udział na Mid-Season Invitational nie jest dziełem przypadku. Za Wilkami przemawia zeszłoroczna edycja, kiedy to odprawili w tym etapie reprezentantów CIS, ale trzeba mieć w pamięci roszady dokonane na przełomie sezonów. Roszady, po których Flash Wolves nie jest już dominatorem lokalnego podwórka, tak jak miało to miejsce do tej pory.

Tak wygląda harmonogram pierwszego dnia finałów play-in MSI 2019:

Poniedziałek, 6 maja
10:00 Team Liquid vs Phong Vu Buffalo Phong Vũ Buffalo Bo5
14:00 Flash Wolves Flash Wolves vs Vega Squadron Bo5

Wszystkie mecze Mid-Season Invitational 2019 możecie obejrzeć z polskim komentarzem na kanałach Polsat Games – zarówno w telewizji, jak i w internecie na YouTube oraz Twitchu. Transmisja rozpocznie się tuż przed 10:00. Więcej informacji dotyczących tegorocznej edycji MSI znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Najważniejsze wydarzenia tygodnia: 29 kwietnia – 5 maja

Zakończył się kolejny tydzień pełen esportowych wydarzeń. To na przestrzeni ostatnich siedmiu dni wyłoniono zwycięzcę Intel Extreme Masters Sydney 201...