fot. DreamHack/Adela Sznajder

ex-devils.one przyjmuje nazwę Aristocracy

Pod koniec kwietnia esportową część polskiej społeczności CS:GO rozgrzewały wieści z obozu ekipy Wiktora „TaZa” Wojtasa, która po krótkiej współpracy rozstała się z devils.one – rodzimą organizacją powstałą zaledwie kilka miesięcy temu. Dziś natomiast dowiedzieliśmy się, iż drużyna 32-latka wciąż nie znalazła nowego pracodawcy i w najbliższych dniach występować będzie pod nazwą Aristocracy.

– Na EPL zagramy jako Aristocracy, dzięki wszystkim za pomysły! Parę osób pisało tę nazwę, dla mnie ma ona sentymentalną wartość i da mi dodatkowego kopa, żeby godnie reprezentować kraj! Gramy dla siebie i dla Was! – tak wybór skomentował za pośrednictwem swojego Facebooka lider najlepszej obecnie ekipy w Polsce.

Przypomnijmy, iż TaZ wraz z kolegami już w najbliższy wtorek rozpoczną zmagania w ramach drugiej fazy grupowej ESL Pro League Season 9. Polacy w Leicester podejmą Fnatic, HellRaisers oraz OpTic Gaming, a awans na światowe finały wywalczą dwa najlepsze zespoły. Więcej informacji na temat tych rozgrywek takich jak ich harmonogram znaleźć można w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Nisha

Drugie mistrzostwo Nishy na Majorze! Secret najlepszy w Paryżu

Michał "Nisha" Jankowski wygrywa drugiego Majora w swojej karierze! Team Secret z naszym rodakiem w składzie ograł Team Liquid w wielkim finale MDL Di...