fot. Riot Games

Poznaliśmy pary półfinałowe Mid-Season Invitational

Dzisiaj zakończyła się faza grupowa Mid-Season Invitational 2019, która wyłoniła cztery najlepsze drużyny turnieju. Kilkanaście minut po ostatnim spotkaniu formacja, która zaprezentowała się najlepiej, czyli Invictus Gaming, miała możliwość wybrania swojego kolejnego przeciwnika, dzięki czemu poznaliśmy półfinałowe pary.

Mistrzowie LPL zdecydowali się nie sprawić fanom LoL-a niespodzianki i wybrali najsłabszą spośród tej czwórki drużynę, czyli Team Liquid. Mecz pomiędzy tymi dwoma formacjami zostanie rozegrany już w piątek o godzinie 12:00. W sobotnim starciu zmierzą się za to zawodnicy SK telecom T1 oraz G2 Esports. Przed tym pojedynkiem będziemy musieli ustawić budziki na nieco wcześniejszą godzinę, bo gracze wyjdą na scenę już o 9:00. Niedzielny finał pomiędzy wygranymi tych dwóch spotkań również rozpocznie się trzy godziny przed południem.

Tak prezentuje się terminarz MSI na najbliższe dni:

Piątek, 17 maja
12:00 Invictus Gaming vs Team Liquid Bo5
Sobota, 18 maja
9:00 SK telecom T1 vs G2 Esports Bo5
Niedziela, 19 maja
9:00 iG/Liquid vs SKT T1/G2 Bo5

Invictus Gaming okazało się zdecydowanie najlepszą formacją podczas fazy grupowej. Po czterech dniach wydawało się, że reprezentanci LPL pozostaną niepokonani, jednakże w ostatnim meczu uznali wyższość SKT T1. G2 Esports rozpoczęło turniej bardzo dobrze, jednakże podczas czwartej i piątej kolejki rozgrywek przegrało łącznie aż trzy pojedynki. Na słabszej formie Europejczyków skorzystał Team Liquid, który wygrywając z mistrzami LEC zapewnił sobie miejsce w play-offach MSI.

Play-offy będziecie mogli oglądać na kanałach Polsat Games na YouTube, Twitchu oraz w telewizji. Więcej szczegółów dotyczących Mid-Season Invitational 2019 znaleźć można w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Koreańska kolonia we Florida Mayhem powiększa się

Po kompletnie nieudanym pierwszym sezonie Overwatch League włodarze Florida Mayhem zdecydowali się na prawdziwą rewolucję kadrową. Z ekipą pożegnali s...

>