fot. Damian Gątkiewicz (fb.com/dixon1g/)

Zmiany w ERROR 404 by Codewise Gaming, EXUS dołącza do składu

Nie minął nawet miesiąc od momentu, gdy ekipa znana jako Drwal na Ostro, dołączyła pod skrzydła ERROR 404 by Codewise Gaming. To jednak wystarczyło, by w składzie pojawiły się pierwsze tarcia, których następstwem było rozstanie z jednym z graczy.

Członkiem ekipy nie jest już Piotr „avis” Świerzyna, który był jednym ze współautorów zaskakującego awansu do ESL Mistrzostw Polski. Jego miejsce, przynajmniej tymczasowo, zajmie dobrze znany kibicom Konrad „EXUS” Jeńczeń – swego czasu 21-latek tworzył wraz z PRIDE jedną z najlepszych drużyn w kraju, która była w stanie sięgnąć po triumf w Polskiej Lidze Esportowej oraz Pucharze Polski Cybersport. Co ciekawe, nowy zawodnik zdążył zaliczyć już debiut w barwach ERROR 404. Wczoraj on i jego nowi koledzy musieli dwukrotnie uznać wyższość x-kom teamu w ESL MP.

Niestety mimo zapowiadającej się owocnie współpracy, musieliśmy dokonać zmiany w naszym dotychczasowym składzie – przyznał w oświadczeniu menadżer zespołu, Michał „Hyczka” Hyczkiewicz. – avis jest osobą bardzo charakterystyczną, jednak ze względu na problemy wewnątrz drużyny podjęliśmy decyzję o jego odsunięciu. Drużyna potrzebowała świeżości. Z pomocą przyszedł nam wieloletni, doświadczony na scenie gracz, EXUS, z którym to rozegramy najbliższe spotkania. Mamy nadzieję, że ta decyzja pozytywnie wpłynie na naszą grę i pozwoli nam to na kolejne osiągnięcia. W imieniu organizacji pragniemy podziękować avisowi za wspólne chwile, życząc mu jednocześnie powodzenia w dalszych etapach jego kariery – dodał.

W tej sytuacji skład ERROR 404 by Codewise Gaming prezentuje się następująco:

  • Miłosz „mhL” Knasiak
  • Adam „discoStar” Zyśk
  • Patryk „Ortel” Ortel
  • Patryk „Chewie” Kudłacz
  • Konrad „EXUS” Jeńczeń
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Falstart Aristocracy w drugiej fazie grupowej ESL Pro League. HellRaisers zbyt mocne

W kwietniu w pierwszym meczu przeszkodą nie do przejścia był FaZe Clan, teraz zbyt mocne okazało się natomiast HellRaisers. Aristocracy już na starcie...