STS
fot. Maciej Kołek/x-kom team

Izako Boars weźmie udział w kieleckich eliminacjach do GG League

Kilka dni temu poznaliśmy pierwszy zespół spoza naszego kraju zaproszony na Road to GG League 2019 – Stage #4 Kielce. Teraz organizatorzy ujawnili natomiast odbiorcę pierwszej polskiej przepustki. W stolicy województwa świętokrzyskiego pojawi się bowiem Izako Boars. Dziki w ostatnich tygodniach nie mogą narzekać na nudę – reprezentanci organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego ze zmiennym szczęściem […]

Kilka dni temu poznaliśmy pierwszy zespół spoza naszego kraju zaproszony na Road to GG League 2019 – Stage #4 Kielce. Teraz organizatorzy ujawnili natomiast odbiorcę pierwszej polskiej przepustki. W stolicy województwa świętokrzyskiego pojawi się bowiem Izako Boars.

Dziki w ostatnich tygodniach nie mogą narzekać na nudę – reprezentanci organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego ze zmiennym szczęściem występują przecież w wielu internetowych rozgrywkach, zarówno na krajowej, jak i międzynarodowej arenie. Jednymi z nich są ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2019, w których Mateusz „matty” Kołodziejczyk i spółka plasują się obecnie na czwartej lokacie dzięki wygranym m.in. z Virtus.pro czy Actina PACT. IB wkrótce zainauguruje także zmagania w ramach ESEA Mountain Dew League Season 31, a za półtora tygodnia weźmie udział w warszawskich eliminacjach do Games Clash Masters 2019, które odbędą się na PGE Narodowym.

Tak obecnie wygląda lista uczestników Road to GG League 2019 – Stage #4 Kielce:

BLUEJAYS Izako Boars Team GamerLegion

Kieleckie eliminacje do Good Game League 2019 odbędą się 22 i 23 czerwca. W sumie udział w zawodach weźmie osiem drużyn, które powalczą między sobą o jeden bilet na turniej główny z pulą nagród o wysokości 100 tysięcy euro.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dwie zagraniczne drużyny nie pojawią się na Meet Poincie

Na warszawskim Meet Poincie, który w tym roku stanowi eliminacje do Games Clash Masters 2019, miały zagrać dwie zagraniczne piątki. Tak się jednak nie...