STS
fot. fb.com/kamilbdg

Kolejne problemy z Meet Pointem – Wisła Płock rezygnuje ze startu

Dziś rano organizatorzy Meet Pointu na PGE Narodowym zaprezentowali nam odświeżoną listę uczestników, która musiała powstać z uwagi na absencję dwóch triumfatorów eliminacji z Europy Wschodniej. Teraz okazuje się jednak, że na tym roszady jeszcze się nie zakończyły. A to dlatego, że do stolicy Polski nie przybędzie również Wisła Płock, czyli formacja wyłoniona poprzez ubiegłotygodniowy […]

Dziś rano organizatorzy Meet Pointu na PGE Narodowym zaprezentowali nam odświeżoną listę uczestników, która musiała powstać z uwagi na absencję dwóch triumfatorów eliminacji z Europy Wschodniej. Teraz okazuje się jednak, że na tym roszady jeszcze się nie zakończyły.

A to dlatego, że do stolicy Polski nie przybędzie również Wisła Płock, czyli formacja wyłoniona poprzez ubiegłotygodniowy turniej kwalifikacyjny. I chociaż nie ujawniono dlaczego Nafciarze, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, nie powalczą o awans na Games Clash Masters, to zaprezentowano już następców. Tymi będą reprezentanci miksowej drużyny MRGiNO, której skład tworzą Kamil „kamil” Kamiński, Adrian „Zorineq” Kołodziejski, Łukasz „splawik” Jahns, Grzegorz „GRZES1X” Bianga oraz Bartek „BARTSHA” Adamczyk. Cała piątka wspólnie występuje jako OrgSeekers w dywizji profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej.

Pełna lista uczestników prezentuje się następująco:

Actina PACT AVEZ Esport Team Brute Codewise Unicorns
Izako Boars MRGiNO x-kom team TBA

Meet Point, czyli lanowe eliminacje do Games Clash Masters 2019, odbędzie się między 24 a 26 maja na stołecznym PGE Narodowym. W imprezie udział weźmie osiem formacji, ale ostatecznie awans na zawody główne zagwarantuje sobie tylko triumfator wielkiego finału.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ogromne zaskoczenie w półfinale MSI! Liquid wygrywa z mistrzami świata

Takiego obrotu spraw nie spodziewał się chyba nikt! Team Liquid w niesamowity sposób poradził sobie z Invictus Gaming i awansował do finału Mid-Season...