fot. ESL/Bart Oerbekke

Aż pięć spotkań polskich drużyn w ESEA MDL! Zagrają AGO, Izako Boars i x-kom

Jeżeli mało wam było polskich spotkań w ESEA Mountain Dew League, to nie macie się co więcej martwić – dziś wasz głód powinien zostać zaspokojony. W środę czeka nas bowiem aż pięć meczów z udziałem drużyn z Polski, a na dokładkę swój pojedynek w innych zawodach rozegra także Virtus.pro.

Zresztą, to właśnie Virtusi zainaugurują ten dzień. Podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego po wtorku mają dość mieszane uczucia, bo z jednej strony naprawdę dobrze zaprezentowali się przeciwko Fnatic, z drugiej zaś zdobyli tylko jeden punkt w ESL Mistrzostwach Polski. Teraz jednak mogą przynajmniej częściowo poprawić sobie nastrój, awansując do play-offów UCC Summer Smash, jednak aby to osiągnąć muszą pokonać Team Ancient, w składzie którego znajdziemy m.in. Williama „drakena” Sundina oraz Joakima „disco doplana” Gidetuna.

Później przyjdzie wreszcie pora na MDL-a, zaś najwięcej do zrobienia będą mieć reprezentanci x-kom teamu. Przed nimi trzy spotkania, czyli jednocześnie trzy szanse na pierwsze w tym sezonie punkty, a o te teoretycznie najłatwiej powinno być w starciu z pro100. W międzyczasie do gry wejdą też Izako Boars i AGO Esports, które zmierzą się odpowiednio z ALTERNATE aTTaX oraz expert eSport. Oznacza to więc, że o godzinie 19:00 odbędą się dwie polsko-niemieckie potyczki.

Środowy harmonogram prezentuje się następująco:

22 maja
15:55 Team Ancient vs Virtus.pro BO3 transmisja
16:00 x-kom team vs Team Spirit BO1 transmisja
18:00 Sprout vs x-kom team BO1 transmisja
19:00 Izako Boars vs ALTERNATE aTTaX BO1 transmisja
19:00 expert eSport vs AGO Esports BO1 transmisja
20:00 x-kom team vs pro100 BO1 transmisja
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MenQ trenerem EURONICS Gaming

Po kilku miesiącach przerwy do aktywnego trenowania powraca Marek "MenQ" Dziemian. 24-letni szkoleniowiec będzie miał ponowną okazję do pokazania się...