fot. Meet Point/Kamil Nowakowski

Izako Boars o krok od finału Alienware Game Arena 2019 Split 2

Alienware Game Arena 2019 Split 2 wchodzi w fazę play-offów, w której wystąpią m.in. Actina PACT oraz Izako Boars. Dziś swój mecz półfinałowy rozegrają ci pierwsi, którzy w meczu BO3 zmierzą się z wywodzącym się z krajów dawnego bloku wschodniego Unique Teamem.

Izako Boars vs Unique Team
17:00 (BO3)

W składzie Unique nie znajdziemy może specjalnie rozpoznawalnych nazwisk, ale warto też pamiętać, że zdecydowana większość członków tej formacji ma na swoim koncie występy na imprezach o randze Minora. Tego samego nie można powiedzieć o podopiecznych organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego, którzy nie mieli okazji, by sprawdzić się na zbyt wielu międzynarodowych lanach. Z drugiej strony drugi sezon z rzędu zbierają oni potrzebne doświadczenie w ESEA Mountain Dew League i podczas ligowego etapu Alienware Game Arena zakończyli zmagania nieznacznie nad swoimi dzisiejszymi rywalami.

Anglojęzyczną transmisję z meczu pomiędzy Izako Boars a Unique Teamem obejrzeć będzie można za pośrednictwem oficjalnego kanału Alienware na Twitchu.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polska droga do Berlina. Relacja LIVE z trzecich otwartych kwalifikacji do Minora EU

Zbliża się trzecia runda otwartych eliminacji do europejskiego Minora przed StarLadder Major Berlin 2019. Jak dotąd polskie drużyny zawsze zawodziły w...