fot. Team Kinguin

Ostatni dzień otwartych eliminacji do Minora EU. Pięć polskich drużyn wciąż w grze

Czyżbyśmy mieli wreszcie doczekać się polskiej drużyny w zamkniętych eliminacjach do europejskiego Minora? Szanse są spore, bo w czwartym otwartym turnieju eliminacyjnym nadal pozostaje pięć rodzimych formacji, które od upragnionego awansu dzielą jeszcze trzy spotkania.

Teoretycznie najtrudniejsze zadanie czeka na Actina PACT, którego rywalem będzie Movistar Riders, czyli czołowa ekipa ESEA Mountain Dew League. Niewiele łatwiej mieć będzie krajowy miks SamerTajm, w którym znajdziemy m.in. Patryka „Ortela” Ortela i Michała „Czapela” Czaplę – on stanie naprzeciwko innego przedstawiciela MDL, Chaos Esports Club. A jak to wygląda w przypadku innych drużyn? Nieco lepiej. Weźmy np. Aristocracy, które podejmie sformowany kilka tygodni temu skład Teamu LDLC. Jeśli zaś chodzi o AGO Esports i Virtus.pro, to zespoły te zagrają odpowiednio z duńskim Vantage oraz rumuńskim Nexus Gaming. To wszystko dobrze wygląda na papierze, niemniej już wieczorem przekonamy się czy przekute zostanie w faktyczny sukces.

Wtorkowy harmonogram prezentuje się następująco:

4 czerwca
17:00 AGO Esports vs Vantage BO1
17:00 FrenchFrogs vs Team Ancient BO1
17:00 Epsilon Esports vs SJ Gaming BO1
17:00 Chaos Esports Club vs SamerTajm BO1
17:00 Aristocracy vs Team LDLC BO1
17:00 Nexus Gaming vs Virtus.pro BO1
17:00 Movistar Riders vs Actina PACT BO1
17:00 STEPxHYDR vs ad hoc gaming BO1
18:00 ćwierćfinał BO1
19:00 półfinał BO3

Ze wszystkich spotkań polskich drużyn prowadzone będą polskojęzyczne transmisje – mecz AGO Esports obejrzeć będzie można tutaj, SamerTajm tutaj, Aristocracy tutaj, Virtus.pro tutaj, zaś Actina PACT tutaj. O wynikach Polaków regularnie informować będziemy także w relacji live, która znajduje się pod tym adresem. Ostatecznie awans do zamkniętych eliminacji do europejskiego Minora przed StarLadder Major Berlin 2019 zagwarantują sobie dwie najlepsze formacje.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jutro pięć polskich drużyn powalczy o zamknięte kwalifikacje do Minora

Tym razem pięciu polskim ekipom udało się znaleźć w najlepszej szesnastce ostatnich otwartych kwalifikacji do Minora. Pierwszy dzień zmagań przerwały...

>