fot. AGO Esports/Michał Mazurek

AGO i Izako Boars powalczą w ESEA MDL, PACT w WINNERS League

Finały ESL Mistrzostw Polski startują dopiero jutro, ale spragnieni emocji związanych z polskimi drużynami nie muszą czekać. Dziś bowiem przed nami aż cztery międzynarodowe spotkania z udziałem rodzimych formacji.

Zmagania zainauguruje Actina PACT, który w 1/8 finału WINNERS League Season 2 podejmie wschodnioeuropejski Unique Team. Oba zespoły mierzyły się już ze sobą dwa miesiące temu przy okazji innych online’owych rozgrywek i wówczas górą po trzymapowym pojedynku okazali się Dawid „lunAtic” Cieślak i spółka.

A potem będzie już tylko czas na ESEA Mountain Dew League. Najpierw kolejną próbę zdobycia pierwszych w tym sezonie punktów podejmie Izako Boars, które zmierzy się z liderującym Movistar Riders. Dwa mecze rozegra natomiast AGO Esports – popularne Jastrzębie podejmą innych przedstawicieli ligowej czołówki, czyli Team Spirit oraz Valiance & Co.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

6 czerwca
15:00 Unique Team vs Actina PACT BO3 transmisja
16:00 Izako Boars vs Movistar Riders BO1 transmisja
16:00 AGO Esports vs Team Spirit BO1 transmisja
18:00 AGO Esports vs Valiance & Co BO1 transmisja
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Deweloperzy PUBG aktualizują Erangel. Nową wersję mapy można już testować

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS szykuje kolejne aktualizacje i są one na tyle znaczące, że wypowiedział się o nich w osobnym artykule sam TS Jang, Head...