fot. ESL/Adam Łakomy

VP, x-kom i Arcy zagrają w LOOT.BET Smack My Beach Cup, youngsters i cats w kwalifikacjach

LOOT.BET zaprezentował kolejne organizowane przez siebie rozgrywki online. Mowa o LOOT.BET Smack My Beach Cup z pulą nagród w wysokości 20 tysięcy dolarów. Na liście uczestników zmagań odnajdziemy chociażby cztery rodzime formacje.

Jedna z nich, a więc youngsters z Jarosławem „pashąBicepsem” Jarząbkowskim na pokładzie, o awans do głównego turnieju powalczy w zamkniętych kwalifikacjach, które zostały podzielone na Europę oraz region CIS. Oprócz youngsters na liście uczestników zamkniętych eliminacji dla drużyn ze Starego Kontynentu odnajdziemy chociażby Copenhagen Flames oraz miksowe cats z Krzysztofem „starkiem” Lewandrowskim w składzie. Europejskie kwalifikacje wystartują już jutro i potrwają do 11 czerwca, zaś zespoły z CIS będą rywalizowały od 13 do 17 czerwca. W eliminacjach do zgarnięcia będą łącznie cztery przepustki do kolejnej fazy.

Z kolei x-kom team, Aristocracy oraz Virtus.pro znalazły się w gronie dwunastu ekip, które otrzymały bezpośrednie zaproszenie do internetowych zawodów. Do innych wyselekcjonowanych przez organizatorów formacji należą m.in. Team GamerLegion, AVANGAR oraz forZe.

Już 18 czerwca wystartuje główny etap turnieju, gdzie podzielone na cztery grupy drużyny rozpoczną walkę w drabince podwójnej eliminacji ze spotkaniami w formule BO3. Miejsce w play-offach wywalczą po dwie najlepsze piątki z każdej grupy. Wielki finał imprezy zaplanowany jest na 9 lipca, zaś jego zwycięzca zgarnie 10 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Kikis

Kikis wyjawił, dlaczego nie gra w letnim splicie LEC

Dzisiaj rozpoczyna się letni split League of Legends European Championship. Choć na brak Polaków nie możemy narzekać, to nie sposób przejść obojętnie...