fot. ESL/Adam Łakomy

Dominacja PACT! Izako Boars żegna się z finałami ESL MP

Mamy już komplet półfinalistów ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w CS:GO. Actina PACT wygrał 2:0 pewnie z Izako Boars, zapewniając sobie miejsce w kolejnym etapie fazy pucharowej. Już jutro wicemistrzowie poprzedniego sezonu zmierzą się z Aristocracy.

Actina PACT 2 : 0 Izako Boars

(ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2019 – ćwierćfinał)
Mirage Overpass Vertigo Inferno Train Dust2 Nuke
16 12 Vertigo 3 6
4 3
16 10 Inferno 5 5
6 0
 Nuke 

Dość nieoczekiwanie Izako Boars postawiło na Vertigo, ale szybko okazało się, że Actina PACT ani trochę to nie zaskoczyło. Dawid „lunAtic” Cieślak i jego kompani bardzo szybko zaczęli budować swoją przewagę, tylko raz na jakiś czas pozwalając Dzikom na zaznaczenie swojej obecności na serwerze. Ostatecznie na półmetku IB miało na swoim koncie tylko trzy punkty, a drugą część meczu to PACT zaczął od zwycięstwa. W dalszej cześci spotkania w zasadze nic się nie zmieniło – to nadal ekipa Kacpra „darko” Ściery dyktowała warunki, ostatecznie zwyciężając na pierwszej mapie 16:6.

Po krótkiej przerwie trafiliśmy na Inferno, czyli arenę, którą wybrał PACT. Początek i tym razem należał właśnie do tej formacji, nawet mimo tego, że grała ona po stronie atakującej. W pewnym momencie było nawet 7:0, ale wtedy w końcu podopieczni Piotra „izaka” Skowyrskiego się przebudzili. To nie trwało jednak zbyt długo, a ostatecznie po piętnastu rundach IB miało stratę pięciu punktów. Druga część potyczki stała pod znakiem dominacki Actina PACT – zespół ten wygrał wszystkie rundy w obronie, nie pozostawiając złudzeń, kto tak naprawdę był w tym meczu lepszy.

ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2019 w CS:GO powrócą już jutro o godzinie 16:00, gdy to x-kom team podejmie Virtus.pro, trzy godziny później Aristocracy zmierzy się natomiast z PACT. Po więcej informacji na temat ESL MP zapraszamy do naszej relacji:

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

STOMP: Z innocentem i reatzem mamy spokojną głowę

Mimo przeprowadzonych stosunkowo niedawno zmian w składzie x-kom team świetnie poradził sobie w fazie online ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 i niewi...